T-Mobile'dan Yepyeni Bir Telefon

Google mobil platformu Android’in ilk üyesini piyasaya sürerek büyük sükse yapan T-Mobile bu kez WiMo telefonu Shadow II ile gündemde.

Küçük bir gecikmeyle de olsa T-Mobile yeni Shadow adlı Windows Mobile telefonunu piyasaya sürdü. Google mobil platformu Android’in ilk üyesini piyasaya sürerek büyük sükse yapan T-Mobile şu günlerde Amerika’da bu kez Windows Mobile telefonu ile dikkatleri çekiyor.
T-Mobile’ın yeni Windows Mobile telefonu
Shadow II ve Shadow 2009 adıyla da bilinen yepyeni T-Mobile Shadow’un özelliklerinde beklenenden farklı değil. Bu ayın başlarında Las Vegas’ta gerçekleştirilen CES 2009’da sergilendiği gibi Windows Mobile 6.1 standart işletim sistemine sahip olan Shadow II, 320 x 240 piksel ekran ile 2 MP kamera sunuyor.
1100mAH pili bulunan cihazın veri alışverişi için sadece EDGE desteği bulunuyor. Neyse ki cihaz Wi-Fi desteğine de sahip. Böylece bağlantı konusunda Windows Mobile’ın elini kolunu bağlamıyor. Yeni Shadow Amerika’da beyaz ve siyah renklerde kontratlı 199 dolar + aylık ödemeyle T-Mobile tarafından satışa sunuldu.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.