Teknoloji Ve Tasarım Silverlerine Dokunmatik Cam Ocak’ta Buluştu

Ankastre mutfak ürünlerinde gelişmiş teknoloji ve modern tasarımı birleştiren Silverline SL193 dokunmatik cam ocak ile yemek pişirmek estetik bir zevke dönüşüyor.
Dokunmatik kontrollü olma özelliği sayesinde, Silverline SL193 cam ocağın gazı sadece dokunarak ayarlanabiliyor. Böylece ocak kolayca yakılabiliyor, pişirilen yemeğe göre istenilen 7 seviyeden biri seçilebiliyor.
Silverline SL193 cam ocak, otomatik yeniden ateşleme özelliği ile mutfakta güvenliğinizi de artırıyor. Yemek taşıp ocağı söndürse de, ocak kendini ateşliyor. Mutfak güvenliği için birçok detayı düşünen Silverline, SL193 cam ocak çocuk kilidi özelliğini de taşıyor.
Silverline SL193 dijital zaman ayarı ile de zamandan tasarruf sağlıyor. Dijital zaman ayarı ile her ocak gözü için ayrı pişirme süresi programlanabiliyor. Ocağınız dilediğiniz pişirme seçeneğine göre istenilen zamanda yanıyor ve sönüyor. Kalan zamanı dilediğiniz gibi değerlendirmek de size kalıyor.
Silverline SL193 önden tam dokunmatik kontrol paneli WOK gözü için özel yükseltme aparatı, dijital saat göstergesi gibi özellikleri ile mutfağınızda rahat ve pratik bir kullanım sağlıyor. Özel tasarımlı siyah cam yüzeyi ile mutfağınıza modern bir görünüm katan Silverline SL193 ile yemek pişirmek estetik bir zevke dönüşüyor.
Kaynak: www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.