Think+ 2009’a veda kampanyası

Büyük beden kadın giyim pazarındaki boşluğu doldurmayı başaran THINK+’ın ürünleri ve felsefesi Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan kadınlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. THINK+, Ekim – Kasım 2009 dönemi boyunca private shopping sitelerindeki kampanyalarıyla da yüksek satış rakamlarına ulaştı. THINK+, Aralık 2009 boyunca www.thinkplus.com.tr adresinden alışveriş yapanlara yüzde 55’e varan indirim fırsatı sunuyor.
Kadınlara yeni bir yaşam tarzı, daha ötesinde bir ideoloji sunan Think+, “Ölçüsüz Güzellik” sloganıyla gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Markanın tek satış noktası olan www.thinkplus.com.tr adresine her ay yeni ürünler dahil ediliyor. Örneğin, skinny jean, bluz ve tunik modelleri son günlerin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor.
Yeni yıla yaklaştığımız bu günlerde ise Think+, indirim fırsatları da sunuyor. Kış mevsimi boyunca da rahatlıkla kullanılabilecek indirimli ürünler arasında şık elbiseler, tayt ve bluz modelleri ile gömlekler ve eşofman takımları bulunuyor.
Think+, 2009’a veda ederken hem indirimli hem yeni ürünleriyle markanın müdavimlerini yeni yıla hazırlıyor.
Tek Satış Noktası:
www.thinkplus.com.tr
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.