Turkcell 3G ile ofisleri taşıyacak

Geri sayım sürüyor. 2 gün sonra görüntülü konuşma başlıyor. Avea ve Vodafone’ın ardından Turkcell’de sunacağı hizmetleri açıkladı.
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, 3G hizmetini 81 il merkezinde sunacaklarını ve kapsama alanının şimdiden yüzde 60’a yaklaştığını bildirdi.
Ciliv, Turkcell’in 3G döneminde sunacağı hizmetlere ilişkin olarak Turkcell’in Tepebaşı’ndaki binasında düzenlediği basın toplantısında yaptığı konuşmada, Turkcell’in 3G’yi Türkiye’ye getirmek için 5 senedir çok çalıştığını belirtti.
”İSTANBUL’DAKİ BOĞAZ VAPURLARINI OFİS YAPABİLİYORSUNUZ”
Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, konuşmaların ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Mobil internetin kişiyi kısıtlamadığını ifade eden Ciliv, konuşmasını şöyle sürdürdü:
”Siz istediğiniz yerden, isterse Boğaz’da vapurun üstünde… İstanbul’daki Boğaz vapurlarını ofis yapabiliyorsunuz. Alın kendinize küçük bir netbook, Turkcell’e bağlanın, bütün gün çok verimli bir şekilde, hem temiz havayı teneffüs edin hem de arada sırada kafanızı kaldırıp dünyanın en güzel şehrini görün. Artık ofisi, Boğaz vapurlarına, deniz kenarlarına, köylere, yaylalara taşıyoruz. ”
15 GÜNDE 1 MİLYON MÜŞTERİ
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Lale Saral Develioğlu, 3G için 15 gün önce ön kayıt almaya başladıklarını, bu sabah itibariyle 1 milyon müşteriye ulaştıklarını bildirdi.
Develioğlu, en hızlı mobil internetin en uygun fiyata Turkcell 3G’de olduğunu, 21 Nisan’da data fiyatlarında yaptıkları indirime, 3G döneminde yarı yarıya daha indirim eklediklerini söyledi.
TURKCELL’İN FİYAT TARİFESİ
*Turkcell’in, 4GB internet paketini aylık 39 liraya alan müşterilere Turkcell 3G modem VINN’ı hediye ediliyor…
*4GB paket alan Turkcelliler’in ilk 3 ay sadece 19 lira ödeyecek…
* Turkcell’in ayrıca 21 mbps hızla dünyanın en hızlı 3G modemi olan VINN da ayrı bir seçenek olarak müşterilere sunulacak.
*Turkcell’in 3G multimodem VINN ile de sabit ücret ödemeden evde, iş yerinde, 3G kapsaması olan her yerde mobil internete birden fazla kişi aynı anda bağlantı sağlayacak.
TURKCELL’İN YENİ HİZMETLERİ
Turkcell’in 3G ile sunduğu yeni servisleri de tanıtan Develioğlu, Turkcell’in Gözz, simkartlı netbook ve notebooklar gibi cihaz tekliflerini, Mobil TV, Konuşan Poster, VideoBul, VideomFacebookta gibi servisleri hakkında bilgi verdi. Develioğlu, Turkcell’in 3G dünyasında 30 yeni ürün ve servis ile müşterilerine yaşamlarını zenginleştirecek, iş ve özel hayatlarını kolaylaştıracak pek çok avantaj sunacağını dile getirdi.
İŞİTME ENGELLİLERE ÜCRETSİZ G
GÖRÜNTÜLÜ ÇAĞRI MERKEZİ HİZMETİ
Turkcell Kurumsal Müşteriler Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Yener de, Turkcell 3G’nin kurumlara özel fırsatlarıyla ilgili bilgi verirken, Turkcell müşterilerinin, Global Bilgi’nin görüntülü çağrı merkezinden hizmet alacağını belirterek, işaret dili bilen müşteri temsilcileri sayesinde bu servisten işitme engelli müşterilerinin de yararlanacağını ve ücretsiz hizmet alacaklarını söyledi.
Görüntülü çağrı merkezi çözümünü kurumsal müşterilerine de sunduklarını ifade eden Yener, Akbank, Garanti Bankası ve İş Bankası’nın da kendi müşterilerine Turkcell’in çözümü ile bu hizmeti başlatacaklarını kaydetti.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.