TurkNet, ADSL ve telefon faturalarına bahar getiriyor

TurkNet’in 1 Mart’ta başlattığı ile “Bahar Kampanyası”, 1 yıl süresince ayda sadece 9,99 TL ödeyerek internete bağlanma fırsatı sunuyor! Kampanya katılımcıları ayrıca telefon görüşmelerinde TurkNet’in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamındaki indirimli tarifelerinden de faydalanacaklar.
Yüksek kaliteli ve hızlı internet erişimini kendi omurgası üzerinden sunan TurkNet, 1 Mart’ta başlattığı “Bahar Kampanyası” kapsamında, hızlı ve kaliteli internetin yanı sıra indirimli telefon görüşmelerinin de keyfini sürme olanağı veriyor. Bu kampanyayla TurkNet, hem ADSL’e hem de telefon görüşmelerine bahar rüzgârı gibi indirim getiriyor.
1 Mb 4GB kotalı veya 8 Mb’e kadar 4 GB kotalı ADSL paketlerini 12 ay boyunca ayda 9,99 TL’ye sunan TurkNet, aktivasyon ve modem dâhil tüm ücretleri de 1 yıl boyunca taksitlendirerek tasarruflu internet kullanmak isteyen abonelere yardımcı oluyor. Kampanya katılımcıları yapacakları telefon görüşmelerinde, TurkNet’in Ekonomik Telefon Hizmeti kapsamında sunduğu indirimli tarifelerden de faydalanma fırsatı yakalıyor. Bu sayede TurkNet aboneleri, şehiriçi görüşmelerinde yüzde 16, şehirlerarasında yüzde 18, GSM aramalarında yüzde 30 ve uluslararası aramalarda ise yüzde 50’ye varan indirimler elde ediyorlar.
Herhangi bir kod çevirmeden, telefon cihazını, bağlantıyı ya da kabloları değiştirmeden elde edilen indirimli görüşme avantajının yanı sıra TurkNet, telefon görüşmelerine ait çağrı bilgileri ve toplam görüşme tutarını da ADSL faturasıyla birlikte göndererek abonelerine kolaylık yaşatıyor. Bu sayede TurkNet kullanıcıları ADSL ve Telefon hizmetine dair faturalarını kolayca takip etme ve tek bir noktadan ödeme fırsatı yakalıyor.
TurkNet Bireysel İnternet Hizmetleri Ürün Müdürü Gaye Tatari, kampanya hakkındaki görüşlerini şöyle dile getiriyor: “TurkNet müşterilerine sadece ADSL veya Telefon hizmeti değil, çoklu oyunu destekleyen ve tüm ihtiyaçlarını tek bir hizmet sağlayıcıdan alabilmelerine olanak tanıyan uygun koşulları kapsayan paketler sunuyoruz. Avantajlı ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına hizmet eden ürün portföyümüzü zaman içerisinde daha da zenginleştirmeyi ve müşterilerimizden alacağımız gücü fiyatlarımıza tekrar yansıtmayı hedefliyoruz.”
Bahar Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi almak veya kampanyaya katılmak için adresi ziyaret edilebilir. TurkNet Ekonomik Telefon Hizmeti’nin tarife bilgilerine de adresinden ulaşılabilir.
Kampanya Detayları
Kampnaya ile ilgili deyaylı tabloya ekli görselden ulaşabilirsiniz.
* 1 yıl süresince indirimli tarifeden yararlanabilmek için TurkNet ekonomik Telefon Hizmeti’ne abone olmak ve ödeme tercihini kredi kartı olarak seçmek gerekmektedir. Diğer ödeme tercihleri için indirimli tarife süresi 9 aydır. TurkNet Ekonomik Telefon Hizmeti’ne abone olunmaması halinde indirimli tarife süresi 6 ay ile sınırlıdır.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.