Türksat'tan kablosuz modem hediye

Türksat A.Ş., geniş bant internet erişimi Uydunet ile dijital TV platformu Teledünya hizmetlerinde iki yeni kampanya başlattı.
Türksat’dan yapılan yazılı açıklamaya göre Uydunet ve Teledünya hizmetlerinde başlatılan dijital şenlik kampanyasında yeni abonelerden kurulum ve aktivasyon ücreti alınmayacak.
Yeni abonelere HD set top box’lar, peşin, 12 ve 24 ay taksitli seçeneklerle sunulacak. Kampanyaya katılan abonelerden 24 ay boyunca aboneliklerini sürdürmeleri istenecek. Ayrıca bu kampanyadan yararlananlara kablosuz modem hediye edilecek. Kampanya paketinde asgari Kablo TV, Teledünya (temel paket, HD veya full sinema paketi), Uydunet (1MBPS ve üzeri tüm kotalı ve limitsiz hızlardan birisine abonelik) hizmetleri alınacak.
Türksat Uydunet kablosuz modem kampanyasına ise 24 ay süre ile abone olacak müşterilerden Kablo TV ve Uydunet kurulum ve aktivasyon ücreti alınmayacak. Abonelere ayrıca kablosuz modem hediye edilecek. Bu kampanyada da asgari Kablo TV ve Uydunet (1 MBPS ve üzeri tüm kotalı ve limitsiz hızlardan birisine abonelik) hizmetleri alınacak.  www.teknolojiweb.net
Her iki kampanyadan da mevcut Kablo TV aboneleri faydalanabilecek. Stoklarla sınırlı olan kampanyalar, bugünden itibaren 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak.
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.