TyTN II Türkiye’de

 
HTC’nin bugüne kadar bizden uzakta büyütüp geliştirdiği yeni eğilen ekranlı Windows Mobile akıllı telefonu TyTN II sonunda vatan topraklarında dolaşıyor.
Özellikle iş kullanıcılarının yüksek hızda veri ve multimedia içerik ve uygulamalarından kolaylıkla yararlanmalarına olanak tanımak için özel olarak tasarlanan HTC TyTN II, global yüksek hızda HSDPA bağlantı, kişisel navigasyon için dahili GPS anteni ve yenilikçi ayarlanabilir ekran açısı ile benzersiz bir mobil arkadaş.
Windows Mobile® 6 işletim sistemi üzerinde çalışan HTC TyTN II’nin 2.8 inç renkli ekranı, QWERTY klavyeyi ortaya çıkaracak şekilde geriye doğru bükülerek daha ergonomik bir kullanım olanağıo sağlıyor. TyTN II’de QWERTY klavye Türkçe karakter desteği ile birlikte geliyor.
Cihaz üç-bant UMTS ve dört-bant EDGE teknolojileri ile gittiğiniz her ülkede sürekli bağlı kalmalarına imkan veriyor. Yüksek hızda internette gezinmenizi, doküman alışverişinde bulunmanızı sağlamak üzere 3.5G yüksek hızda internet âÂÇ” 3G’den 9 kat hızlı HSDPA ve Wi-Fi 802.11b/g teknolojilerini destekliyor.
Dahili GPS özelliğini destekleyen TomTom Navigator 6 gibi ek uygulamaları da içeren cihaz yabancı bir yerde tek başınıza kaldığınızda yol yordam bulmanıza da olanak tanıyor. TyTN II 3 mega-piksel otomatik odaklanmalı kamerası ile de PDA dünyasında rakipleri arasında öne çıkıyor.
TyTN II, Türkiye’de KVK’nın distribütörlüğünde ve Turkcell ve HTC ortak markasıyla Turkcell Shop’larda ve KVK Shop’larda 890 dolar KDV’den satışa sunuluyor.
Pc Magazine  (milliyet.com.tr)

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.