UltraTOUCH ile dokunmatikliğin keyfini çıkarın!

Samsung, en son teknolojik özelliklerle donatılmış tamamen dokunmatik, kayar kapaklı UltraTOUCH’ı (S8300) kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Telefonun 2.8 inçlik AMOLED çizilmeye dayanıklı tam dokunmatik ekranı, göz alıcı parlaklık ve canlılıkta renkler sunuyor. Samsung’un alışıla gelmiş inceliği bu üründe de karşımıza çıkıyor. 12.7 mm inceliğindeki gövdesi, tam dokunmatik ekranı ve kaydırma kapağı ile estetikliği ön plana çıkarıyor.
UltraTOUCH, gelişmiş multimedya özellikleriyle de sizleri şaşırtacak. Çift LED flaşı, 8 megapiksel kamerası ve Gülücük Yakala! modu sayesinde bir fotoğraf makinesinden beklediğiniz etkiyi UltraTOUCH ile elde edebilirsiniz.
GPS navigasyon ve detaylı haritaların yanı sıra, geo-tagging özelliği ile çekilen fotoğraflara o yerin coğrafi koordinatlarını otomatik olarak kaydediliyor. Böylece kullanıcılar sosyal ağ siteleri ve destekleyen fotoğraf uygulamalarını kullandıkları takdirde fotoğraflarının nerede çekildiğini kolayca hatırlayabiliyorlar.
Samsung Electronics Mobil İletişimden Sorumlu, Yetkili Başkan Yardımcısı JK Shin yeni modelle ilgili olarak, “Rafine hatlara sahip tasarımı ile Samsung UltraTOUCH bu yıl Mobile World Congress’te tam dokunmatik alanında en özel ürünlerimizden biri olarak öne çıkacak ve Samsung cep telefonlarının stil konusunda öncü olduğunu bir kere daha kanıtlayacak. Farklı yaşam stillerine uyan farklı telefonlardan oluşan bir seri dokunmatik modelimizi pazara sunarak “tamamen dokunmatik” cep telefonu portföyümüzü güçlendirmeye çok önem veriyoruz. UltraTOUCH büyüleyici görünümü ve en yeni teknolojik özellikleri ile Samsung’un üst sınıf ve tamamen dokunmatik cep telefonu pazarındaki liderlik konumunu güçlendirecek.” dedi.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.