Uzun Hırka

Tarzınızı yansıtacak bedeniniz ile uyumlu modern tasarımları ile dikkat çeken uzun hırka kombinleriniz için imza niteliğinde olacaktır. Mükemmel bir görünüm sergilemek için farklı kombinlemeler yapabilmemiz adına pek çok ürün çeşitliliği mevcut.

Uzun Hırka Modelleri

V yakalı ya da polo yaka modeller olduğu gibi nakışlı ya da örgü detaylı triko hırkalarda vardır. Her sezon öne çıkmayı Başaran nakışlı modeller de mevcuttur. Önü düğmeli olan balon kollu hırkalar kullanarak serin günlerde sıcacık hissedebilirsiniz. Her mevsim kullanılabilecek nitelikte hırka ürünleri farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Kalın yün iplikli olanları kış mevsiminde tercih edebileceğiniz gibi ince iplikli olanları yaz günlerinde dilediğiniz gibi kombinleyerek kullanabilirsiniz.

Uzun Hırka Modelleri Çeşitliliği

Her tarzı yansıtacak nitelikte olan ve her bedene uygun üretilen tasarım harikalarından bir tanesi uzun hırkamodelleridir. Çeşitliliğinin çok olması bakımından her kadın kendisine uygun ürünü kolaylıkla bulabiliyor.

Sokak kombinlerinde ev kombinlerinde ya da ofis kombinlerinde uyumu yakalayacak zengin çeşitlilik sunan modeller ideal kombinlerin vazgeçilmez parçasıdır. Kadınların severek kullanmış olduğu uzun hırkalar ya da orta boyda hırkalar hayranlık uyandırıyor. Hırka modellerini görmek için https://www.axxelgulertekstil.com/kadin-hirka adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.