Verbatim eSATA/USB Combo SSD 32GB

İstanbul Kasım 2009 – Bir cihaz, iki entegre arabirime sahip Combo SSD sürücü. Verbatim, kullanıcı dostu USB sürücü ile eSATA’nın yüksek hızlı bağlantı avantajlarını birleştirdi,. Güçlü Flaş SSD depolama teknolojisi 32GB’a kadar veri aktarımı yapabilir. Şifre koruma yazılımı EasyLock™ ve 256-bit AES şifreleme gizli verileri güvenle saklar. 32GB’lık Verbatim eSATA/USB Combo SSD, yakında perakende mağazalarnında satışa sunuluyor.
Klasik 2.0 USB arabirimleri 26MB/sn okuma, 15MB/sn yazma hızı sağlarken, Verbatim Combo SSD sürücünün eSATA arayüzü, 60MB/sn’den fazla okuma erişim hızı ve 25MB/sn’den fazla yazma erişim hızı sunuyor.
Tam anlamıyla taşınabilir. İçindeki EasyLock™ yazılımı ile aynı anda belgeleri Combo SSD sürücüye aktarılmış gibi şifreler. EasyLock™ yazılımı; 256-bit AES şifreleme yazılımı, hırsızlık ve veri kaybı riskini en aza indirmeyi, garanti eder. (Akım iletimi yapmayan önceki eSATA bağlantı noktası için ayrı bir Y-kablosu ilave edilerek eSATA bağlankı noktasına USB’den power (güç) ve eSATA (veri) işlevi kazandırılır)
ESATA / USB Combo SSD, Windows, Mac OS ve Linux işletim sistemleri ile çalışır. Ebatı 80x23x9 milimetre boyutunda ve sadece 19 gram ağırlığındadır. Garanti süresi 2 yıldır. Perakende mağazalarında XX fiyatla satışa sunulacaktır.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.