Welder Moody

İtalya da doğmuş olan Welder markası Türk firması olan ünlü markalar tarafından satın alınmış estetik ve şık görünümlü saatleri artık Türk markası olarak anılmaya başlamıştır. Welder Moody ise tam olarak adına yaraşır şekilde modunuza uygun saatlerin olduğu bir modelidir markanın.

Bu modellerin oldukça şık görünüşünün yanında renkleri de ilgi çekicidir. Gençlerin çok hoşuna gidebilecek olan bu renkler kombinlerinizin enerjik ve canlı görünmesini sağlayacaktır. Üstelik aldığınız saati daha sonra istediğiniz şekilde kişiselleştirme şansınızda bulunmaktadır. Bu sayede kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Modunuza Uygun Saatler

Moody model saatlerin camları ve kordonları değiştirilebilmektedir. Bu sayede günlük modunuza göre saatinizi şekillendirebilirsiniz. Saatlerin şekilleri ile oynamasınız bile sade ama estetik görüntüsü oldukça iddialı durmaktadır. Eğer iddialı bir görünüm tercih ediyorsanız bu saatler tam sizin aradığınız saatler olabilir.

Saatler günlük kullanım için geliştirilmiş saatlerdir. Üstlerinde ekstra özellikler bulunmamaktadır. Sadece kronometre vardır. Sade ama şık bir görünümü olan bu Welder Moody saatler ile kendi istediğiniz görünümü oluşturabilirsiniz. Eğer sizde bu saatlerden birine sahip olmak isterseniz sitemize bakabilirsiniz.

Önceki İçerikKargo Pantolon Rahatlığı
Sonraki İçerikÇeyiz Paketi
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.