Windows 7 yarışma ile geliyor

Windows 7, lansman etkinlikleri kapsamında düzenlenen Deney7 isimli yarışma ile teknoloji meraklılarını bir araya getiriyor.
Microsoft’un yeni nesil işletim sistemi Windows 7’nin lansmanı yaklaşırken Windows 7, farklı bir etkinlikle teknoloji meraklılarının karşısına geliyor.
Oldukça çekişmeli geçmesi beklenen ve 7 Ekim’e kadar sürecek olan ilk eleme sürecinde seçilecek iki kişi, 7 gün süresince belirlenmiş olan 77 görevi tamamlamaya çalışacak. Birincinin 20.000 TL değerinde bonus yüklü Garanti Bonus Card kazanacağı yarışmaya katılımcı olmak isteyenler, kendi özgün yaratıcılıklarını ifade eden video, resim, blog vb. gibi bir eser ile www.deney7.com adresi üzerinden başvurularını gerçekleştirecekler. İlk elemede belirlenen biri kadın, diğeri erkek olan iki finalistin isimleri 14 Ekim 2009 tarihinde kamuoyuna açıklanacak.
Yarışmanın en önemli bölümünü ise görevlerin tamamlanacağı son 7 günün İnternet üzerinden 7×24 canlı yayınlanacak olması geliyor.
Yarışmanın takipçileri ise yarışma ile ilgili anlık bilgileri Deney7 web sitesinin yanı sıra Windows Live, Facebook, Twitter, Flicker, FriendFeed gibi sosyal ağlar üzerinden takip edebilecekler.
İlgi çekmesi beklenen yarışmaya Alem FM, Casper, Digiturk, Garanti Bankası, HP, Intel, NTV, Power Group, TeknoSA, Türk Telekom ve TTNet gibi Türkiye’nin önde gelen kurumları da katkıda bulunuyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.