Yeni Sony Ericsson güzel yıldızın ellerinde

Sony Ericsson’un yeni telefonu T707’yi tüm dünyaya duyurmak hangi güzel yıldıza düştü?

Cep telefonu pazarının önde gelen isimlerinden biri olan Sony Ericsson, geçtiğimiz günlerde yeni cep telefonu T707 ile kullanıcılarının karşısına çıktı.
El hareketleriyle kontrol edilebilen yeni Sony Ericsson T707‘de, arandığınız esnada arayan kişiyle konuşmak istememeniz durumunda telefonu bir elinizle basitçe sallamanız yeterli olacak ve meşgul tonu verlebilecek.
2.2 inç’lik dahili bir ekrana sahip olan ve 3.2 megapiksel dahili kamerasıyla dikkat çeken kapaklı Sony Ericsson T707, bunun dışında Memory Stick Micro desteği sayesinde 100MB’lık dahili hafızası yanında 16GB’a kadar depolama desteği sunuyor.
Google Maps yazılımı ve GPS teknolojisiyle birlikte kullanıcılara sunulacak olan T707, daha satışa sunulmadan bütün ilgiyi üzerine çekmeyi başardı; zira dünyanın en güzel tenis oyuncusu Maria Sharapova da, T707 ile birlikte objektiflerin karşısına geçti.
T707’nin yeni aksesuarı olduğunu belirten Sharapova, her zaman için kullanımı kolay ve şık görünümlü bir telefon aradığını, T707’nin bu anlamda tüm beklentilerini fazlasıyla karşıladığının altını çizdi. Tabi bu sözlerin ne kadar samimi olduğu, güzel tenisçinin aldığı reklam parası düşünüldüğünde biraz havada kalıyor.
Yeni Sony Ericsson T707‘nin bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.
Bilgi için: Sony Ericsson
Telefon: (212) 473 77 77
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.