Yeni Sony Vaio SR serisi

Vaio ailesi yeni bir seriye kavuştu. Sadece 1.95 kg ağırlığıyla bilgisayarını her yere yanında götürmek isteyenlere hitap eden VAIO VGN-SR39VN modeli de serinin ilk ürünü.

Küçük ve taşınabilir gövdesinde yüksek Vaio performansını sunmayı amaçlayan yeni SR39, yaklaşık 34 cm (13.3 inç)’lik Sony X-black ekranıylayüksek görüntü kalitesine sahip. Sadece 1.95 kg ağırlığındaki bilgisayarın ekranı düşük enerji tüketimi sağlayan LED aydınlatma ile donatılmış. Cihazın sunduğu maksimum ekran çözünürlüğü de 1280 x 800 piksel. Vaio VGN-SR39VN/S modeli 4GB RAM belleğe sahip ve Intel Core 2 Duo işlemciyle çalışıyor. Grafik yeteneklerini ATI grafik kartından alan Vaio SR39 güvenlik özelliklerine de sahip. Parmak izi tanıma özelliği, Trusted Platform Module (TPM) donanımı ve sabit disk tabanlı veri koruması için düşme algılama algılayıcıları ile bilgilerin güvenliğini sağlıyor.
Serinin benzersiz “Switch” (değiştir) fonksiyonu, dizüstü bilgisayarınızı kişiselleştirmeye, doğru iş-yaşam dengesini yakalamaya olanak tanıyor. Silindir menteşe üzerinde, ekranın altına yerleştirilen programlanabilir düğmelere üç farklı mod atanabilirken, SR’nin; ev, iş veya eğlence kullanımına göre kişiselleştirilebilmesi sağlanıyor. Her mod, kendisine ait farklı masaüstü duvar kağıdı ve tercih edilen programların 5 kısa yolunun oluşturulmasını sağlıyor.
Yeni VAIO SR39 modelinin bu ay satışa sunulması bekleniyor.
kaynak;

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.