Yenilikçi ve şık: Asus N serisi

Yeni ASUS N Serisi notebooklarda;  gücü kullanım amacına uygun ayarlayarak pil ömrünü %35’e kadar koruyan yüksek verimli Super Hybrid Engine (SHE) (Süper Hibrit Motor); kullanıcıların en sık kullandıkları programlara 8 saniyede ulaşmalarını sağlayan bütünleşik Express Gate işletim sistemi ve kullanıcıların yüzlerini  tanıyarak herhangi bir tuşa basmadan otomatik olarak oturum açmalarını sağlayan SmartLogon yüz tanıma sistemi gibi yenilikçi teknolojiler bulunuyor.

ASUS N Serisi, teknoloji meraklısı kullanıcıların tümüne hitap edebilecek 4 ayrı modele sahip:
N10: ASUS N10, 10.2 inç ekranı, NVIDIA GeForce 9300M grafik kartı ve Intel Atom işlemcisi ile sürekli hareket halinde olanlar için ideal mobil kullanım deneyimi sunuyor.
N20: Yoğun bilgisayar kullananlar için tasarlanan ASUS N20, 12.1 inç ekran ve 12 saate kadar dayanan pil ömrüne sahip. Olağanüstü ses netliği sağlayan Altec Lansing ses sisteminin yanı sıra, toz ve neme karşı korunan  yüksek verimli bir eSATA sabit disk sürücüsüyle donatılan N20, iş ve kişisel eğlence amaçlı, çok yönlü bir yol arkadaşı.

N80: Yöneticiler ve profesyonellere özel tasarlanan ASUS N80, kullanıldığı her ortamda sahip olduğu özelliklerle dikkatleri hemen üzerine çekiyor. Dolby Surround kod çözücüsü sayesinde etkileyici bir ses kalitesine sahip olan N80, 1 GB’a kadar VRAM içeren NVIDIA GeForce 9 Serisi grafik kartı ve 14.1 inç ekran ile muhteşem görüntü sağlıyor.
N50: Sezgisel kontrol ve kullanım kolaylığı felsefesiyle tasarlanan ASUS N50, kullanıcılara gerçek anlamda mobil kullanım keyfi sunuyor. Klavyenin üst kısmında bulunan arkadan aydınlatmalı, dokunmaik bir dizi tuş, anında multimedya eğlencesi için kontrol noktası işlevi görüyor. Ayrıca  yerleşik Hava İyonlaştırıcı ünitesi, kullanıcının çevresindeki havada bulunan toz ve alerjen partikülleri temizleyerek, sağlıklı bir hava akışı sağlıyor.
Kaynak: www.cnetturkiye.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.