YouTube'dan Yepyeni Bir Özellik!

YouTube, özellikle haber kuruluşlarının işine yarayacak bir özellik ile karşımızda. YouTube Direct, kullanıcılara diğer sitelerden anında video yükleyebilme imkanı sağlıyor.
Google bugün YouTube Direct özelliğini dünyaya duyurdu. Bu yeni açık kaynak platformu, medya şirketlerinin, YouTube kullanıcılarıyla direkt olarak iletişime geçebilmesini ve yayınlarını anında izleyebilmelerini sağlayacak. Bu nasıl mı olacak? Şöyle: YouTube’a video yükleyenler, bir başka siteye bu uygulamayı yükleyebilecek ve kullanıcılar da videolarını direkt olarak YouTube’a yükleyebilecek.
YouTube Direct size, YouTube’a video yükleme özelliğini direkt olarak kendi sitenize entegre etmenizi sağlıyor. Böylece videolarınızı, YouTube’a anında ekleyebiliyor ve başkalarıyla YouTube üzerinden paylaşabiliyorsunuz.
YouTube Direct, en çok da haber ajanslarının işine yarayacak. Örneğin bir haber sitesinde gördüğünüz videoyu (eğer o haber sitesi YouTube Direct’i siteye entegre etmişse) direkt olarak Youtube’a yükleyebileceksiniz.
 Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.