Zerafet ve teknolojinin birleşimi MSI X340

MSI, performans ve enerji tasarrufu avantajlarına sahip Intel ULV mimarisini destekleyerek geliştirdiği X340 diz üstü bilgisayarıyla, taşınabilir bilgisayar pazarında yepyeni bir sayfa açıyor.

MSI bu yıl piyasaya sunduğu X-Slim serisiyle estetik ve kolay taşınabilirliği bir arada isteyen tüketicinin notebook anlayışını değiştirmeye aday oluyor.
MSI pazarlama müdürü Sam Chern “Hafif, ince ve estetik  olgusu, notebook satın alacak tüketicilerin tercihleri arasında gittikçe yukarı tırmanıyor. MSI, X-Slim serisini daha yenilikçi ultra-taşınabilir modellerle genişletmeyi planlıyor. “ dedi.
X340 ultra taşınabilir notebook, 16:9 sinema oranı, 13” LED ekran, 1.3kg’lık ağırlık ve en kalın noktasında 1.98 cm, en ince noktasında 6mm olan ince tasarımıyla dikkat çeken ürün, öte yandan performans ve çokluortam özelliklerinin yanında enerji tasarrufunda öncü ULV CPU mimarisi kullanan Intel Centrino Mobil platformuyla diğer notebook ürünlerine oranla 6 kat daha az enerji tüketiyor.
Teknolojiyi şıklıkla birleştiren X340, farklı tüketici tercihlerine için Altın rengi, Elegan İnci Beyazı ve Teknoloji Siyahı olmak üzere üç farklı renk özelliği sunuyor.
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.