9.000$'lık Para Ödülü Overclock Yarışması

GIGABYTE, global Ekran Kartı overclock yarışması olan Cesaretin Varsa Beni Yen’in (Beat Me If You Dare) başlayacağını duyurdu.
Dünyanın dört bir yanından gelecek olan yarışmacılar, nakit para ve ödülleri kazanmak için GIGABYTE’ın şirket-içi overclock ekibi tarafından yapılan en yüksek puanlara karşı yarışmak üzere davet ediliyor.
Her turun şampiyonu, 1.500$ değerinde nakit ödül alacak. İkincilik ödülü olarak çift GTX200 NVIDIA grafik işlemci içeren, GIGABYTE GTX295 ekran kartları olacak. Her turun üçüncü sırada yer alan yarışmacılar, GIGABYTE Ultra Dayanıklı  VGA GTX285 ekran kartına sahib olacak.
 
GIGABYTE Cesaretin Varsa Beni Yen (Beat Me If You Dare) yarışması hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.
Cesaretin Varsa Beni Yen (Beat Me If You Dare) yarışması, 1 Ekim tarihinde başlayıp 31 Aralık tarihinde sona erecek ve üç turdan oluşacak. GIGABYTE ekran kartı ekibi, etkinliğe ait web sitesinde her tur için değişik bir tema duyurusu yapacak. Ödüller, en iyi 3DMark Vantage performans puanları ve Resident Evil 5’te karşılaştırmalı fps puanına göre verilecek.
Yarışmacılar, herhangi bir markaya ait ekran kartlarını kullanabilirler, ancak bütün puanlar, yarışmanın web sitesinde belirtilen uygun yonga seti ile kaydedilmelidir.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.