Adobe’den Çok Zarif ve Sıra Dışı Akıllı Saat Konsepti: Obsidian Watch

Günümüz dünyasında akıllı saatler adına da oldukça büyük gelişme yaşandığı belirtiliyor. Son teknolojik veriler değerlendirildiğinde en çok revaçta olan ürünlerin akıllı saatler içinde de yer aldığı göz ardı edilemez bir gerçek halini almıştır. Adobe’den çok zarif ve sıra dışı saat konsepti: Obsidian Watch ile aranılan birçok özellik bir arada toplanmış görünüyor. Bu sayede daha çok saat tutkunları adına gerçekleşen yenilikler bireylerin sıra dışı tercihleri açısından da önem taşıyor.

Adobe’den Yeni Saat Tasarımı: Osidian Watch Özellikleri

Alışılmış akıllı saatlerin ötesine geçmeyi başaran bu saat konsepti ile birlikte Premium görüntüye sahip olan Obsidian Watch, tasarım özelliklerini doğanın kendisinden aldığını kanıtlamış bulunuyor. Adobe’den çok zarif ve sıra dışı saat konsepti: Obsidian Watch kayış tasarımında tercih ediliş olan saat ve deri özelliklerinin yanı sıra obsidiyen taşının da ayrıntıları bu saati ayrıca tasarım noktasında farklı bir yere taşımaya yardımcı oluyor.

Tanıtımı yapılmış olan Substance By Adope’nin bu tasarımı farklı özellikler ile beraber fiziksel tuşlara sahip olmuştur. Dijital Crown sistemini hatırlattığı da belirtilmiş olmakla beraber birçok kişiye hitap edebilecek özelliklerle donatılmış. Ayrıca oluşturulan marjinal konseptlerin gerekliliği ve içeriği Adobe’den çok zarif ve sıra dışı saat konsepti: Obsidian Watch adına da tekrardan düzenlenmiştir.

Adobe’nin Yeni Tasarımı: Obsidian Watch

Yeni tasarım ürünüyle beraber akıllı saat tercih edenler için yenilikler sunan ürünün detayları ilgi çekici bir boyuta ulaşmıştır. Bu sayede ürünlerin tanıtımı ve gerekli olan donanımlarının üst seviyede olduğu görülmüştür. Aynı zamanda tüm detaylarıyla inceleme altına alındığında gerekli alt yapısının doğadan esinlenerek yapıldığını göstermiştir.

Obsidian Watch üzerinde bulunan büyük tuşlarından biri Apple Watch’larda bulunan Digital Crown sistemine benzediği ortaya çıkmıştır. Özellikle alt kısmında bulunan sensor niteliği ise saatin rahatsız etmeyecek derecede bir kalınlığı bulunduğunu göstermiştir. Ekran özelliği olarak popüler akıllı saatlerde mevcut olan kare ya da yuvarlak ekran olmaktan çok dikdörtgen tarıma sahip olduğunu göstermiştir.

Dikdörtgen bir ekrana sahip olması ürünün daha şık ve marjinal bir görüntüye sahip olduğunu göstermiştir. Tasarım ve yenilik özellikleri ile beraber bu özel saatin ne zaman meraklılarıyla buluşacağı bilinmese de çok fazla sevileceği ve merak uyandırdığı bariz bir biçimde belirtilmiştir.

Akıllı saatlerin spor ve diğer birçok kıyafet ile beklenilenin ötesinde bir şıklık oluşturduğunu belirtmek de fayda var. Ürünlerin gerekli tüm altyapı nitelikleri de incelendiğinde uzun yıllar kullanılabilecek kapasiteye sahip olması ve içeriğinin sağlam bir şekilde yapılmış olması da ayrı bir nitelik ve biçimsel özellik olarak karşımıza çıkıyor. Tasarım ürünlerin en önemli özellikleri sadece dış görünüş olarak değil içerik olarak da sağlam ve dayanıklı niteliğe sahip olması teknoloji tutkunları için oldukça önemli bir yere sahip olmuştur.

 

 

 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.