Adsl ile telefon tek fiyata

Hem 1 Mbps, 4 GB internet hem de sabit telefonunuzla 100 dk. konuşma sadece 19,80TL.
Türkiye’nin önde gelen alternatif telekom operatörü Koç.net, BiRi ADSL’in bugüne kadar sunmakta olduğu Konuş-Öde telefon hizmeti dışında ADSL hizmetini de içeren yeni bir telefon kampanyasını paketleri arasına ekledi.
BiRi ADSL’den tüm kullanıcılarına yönelik yeni bir kampanya: Sabit fiyata hem internet bağlantısı hem de mevcut telefonlarını değiştirmeden, en ekonomik konuşma imkanı bir arada.
TEK FİYAT UYGULAMASI NEDİR?
BiRi ADSL, bugüne kadar, konuştuğunuz kadar ödeyebildiğiniz, Konuş-Öde telefon hizmetinin yanında, dileyen kullanıcılarına, yurt dışında son yıllarda çok tercih edilen yeni bir fırsatı daha Türkiye’de sunan ilk marka oluyor.
“BiRi ADSL+TELEFON TEK FİYAT UYGULAMASI”, ADSL hizmeti için aylık ödediğiniz ücrete ilave olarak farklı ihtiyaçlara yönelik oluşturulmuş olan farklı arama planlarına sabit fiyatlarla sahip olabilmenize imkan tanıyan çok ekonomik bir kampanya önerisidir.
www.biri.com.tr ‘ de detaylı olarak inceleyebileceğiniz ve hemen abonesi olabileceğiniz 5 farklı telefon paketi ile, dilediğiniz hız ya da limitlerdeki internetin yanında, aylık sabit bir ücret karşılığı seçtiğiniz pakete dahil dakika limitlerinde telefon görüşmesi yapma imkanı sağlar. Şehiriçi, yurtiçi, yurt dışı ve GSM aramaları paketler içinde yer almaktadır.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.