New York’ta Beş Minare’den ilk video! Deccal fragman video

2010’un en iddialı filmi New York’ta Beş Minare filminden ilk fragman yayınlandı!
Türk sineması için Amerika’da yeni bir dönem… Boyut filmden, yapımcılığını Murat Tokat’ın yaptığı büyük bütçeli ve büyük prodüksiyonlu, Mahsun Kırmızıgül tarafından çekilecek, Amerikan filmleriyle eşit koşullarda yarışacak görkemli bir film geliyor…
New York’ta Beş Minare…
Amerika’nın hocası, cemaat lideri
Haluk Bilginer’i böyle hiç görmediniz. Sinemalarda Teaser fragmanında ünlü oyuncuyu görenler şaşkın durumda. Başında takkesi, önünde seccadesi ile New York’ta bir hocayı oynayan ünlü oyuncu görenleri şaşırttı. Sinemacıların ve izleyenlerin muhteşem dedikleri New York’ta Beş Minare filminin ilk görüntüleri çok çarpıcı… Mahsun Kırmızıgül’ün üçüncü filmi daha çekilmeden teaser fragmanı ile sinemalarda çok büyük bir ilgi ile karşılandı. Filmin teaser fragmanı seyreden herkesin ortak görüşü, gerçekten bu güne kadar böyle güzel ve çarpıcı bir fragman izlemedim demeleri. Uzun zamandır ortalıkta görünmeyen ünlü yönetmenin yeni bombası yola çıktı.
Bitlisli hoca
New York’ta Beş Minare filminin Teaser çekimleri için Mahsun Kırmızıgül’e teslim olan Bilginer çok farklı bir tip ve karakterle izleyicilerin karşısına geliyor. Hollywood filmlerinde ve dizilerinde yer alan, Londra’da tiyatro oyunlarında yıllarca oynayan usta oyuncu Haluk Bilginer, Mahsun Kırmızıgül’ün üçüncü filminde çok önemli bir rolle 5 Kasım 2010’da sinemalarda olacak.
Kaynak ve devamı için TIKLAYIN

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.