Avea'dan Harbi Tarife

Herhangi bir miktarda kontör yükleme şartı olmadan ve arama başına ücret ödemeden konuşma fırsatı..
Avea’nın hayata geçirdiği ”Harbi Tarife”yle Avea abonelerinin, kontör yükleme şartı olmadan günde 6 kontöre hem tüm Avealılar ile 100 dakika konuşup yurt içi her yöne 30 SMS gönderme hem de 5 MB internete bağlanma imkanına sahip oldukları bildirildi.
Avea’dan yapılan açıklamada, ”Harbi Tarife”yle tüm kontörlü hat kullanan Avea aboneleri’nin herhangi bir miktarda kontör yükleme şartı olmadan ve arama başına ücret ödemeden günde 4 kontöre tüm Avealılar ile 100 dakika konuşabildikleri belirtildi.
Abonelerin, isterlerse günlük 5 kontöre hem tüm Avealılar ile 100 dakika konuşup hem de yurt içi her yöne 30 SMS gönderebildikleri dile getirilen açıklamada, bunlara internet hizmeti de eklemek isteyen abonelerin ise günlük 6 kontöre hem tüm Avealılar ile 100 dakika konuşup yurt içi her yöne 30 SMS gönderebildikleri hem de 5 MB internete sahip oldukları ifade edildi.
Abonelerin, ”bu avantajlardan” 24 saat boyunca faydalanabildikleri vurgulanan açıklamada, diğer yönlere yapılan aramalarda ve günlük limit aşıldığında ise her yöne dakikasının 1 kontörden ücretlendirildiği bildirildi
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.