Bayan Mont Modelleri Ve Fiyatları

Montlar özellikle kış aylarında giyilen, bizi soğuktan ve yağıştan koruyan giysilerdir. İçerisindeki astar pamuklu ve yünlü olmasından dolayı vücut ısımızı korur. Dış yüzeyleri genellikle su geçirmez kumaşlardan yapılmışlardır. Bayanların sahip olduğu mutlaka birkaç montu bulunmaktadır. Mevsimine göre değişik özellikte olan, farklı montları tercih ederler. Her modelin fiyat aralıkları da değişiktir. Bayan mont modelleri ve fiyatları, montun kumaş yapısına, özelliğine ve markasına göre değişmektedir.

Kısa montlar her mevsim tercih edilebilir. Uzun ve içerisi yünlü olan çeşitleri sadece kış aylarına hitap etmektedir. Şişme montlar biraz kabarık bir görüntüye sahiptirler. Yağmurluk dediğimiz, yağmur montları içeriye su geçirmez. Deri montlar genellikle sonbahar ve ilkbaharda tercih edilirler.

Bütçenize Uygun Bayan Mont Modelleri Ve Fiyatları

Bütün bayan mont modelleri, bir aksesuardan ziyade vücut ısımızı korumak üzere imal edilmişlerdir. Birkaç farklı amaç altında toplansalar bile bizi soğuktan korumak için tek noktada buluşurlar. Şapkalı ya da şapkasız türleri mevcuttur. Genellikle fermuarlı olmalarına rağmen düğmeli olanları da vardır. Bayan mont modelleri ve fiyatları çok farklılık gösterse de uygun fiyata mont almak mümkündür. Farklı mont modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.