Bilgisayar alana ücretsiz görüşme

Türk Telekom, Arçelik’ten bilgisayar alanlara şehir içi ve şehirler arası ücretsiz görüşme hediye ediyor.
Türk Telekom, Arçelik’ten bilgisayar alanlara Wirofon ile 30 dakikalık şehir içi ve şehirler arası ücretsiz görüşme hediye ettiğini bildirildi.
Türk Telekom’dan yapılan yazılı açıklamada, Türk Telekom ve Arçelik arasında yapılan anlaşmaya göre 1 Şubat’ta başlayan kampanyanın 1 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerli olacağı duyuruldu.
Arçelik ve Beko yetkili bayilerinde satılan Arçelik, Beko ve Grundig marka masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan alan herkesin bu kampanyadan faydalanabileceği ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
”Wirofon Client yüklü olarak teslim edilecek bilgisayarlarla verilecek ücretsiz 30 dakika görüşme, geçici kullanıcı adı ve parola ile sağlanacak. Mevcut Wirofon aboneleri de kendi kullanıcı adı ve şifreleriyle kampanyadan yararlanabilecek. Arçelik kampanyası kapsamında Wirofon hizmetinden yararlanan kullanıcılar, 1 Şubat-1 Mayıs 2010 tarihleri arasında Wirofon’a abone olurlarsa 3 ay boyunca aylık bin 500 dakika ücretsiz şehir içi ve şehirler arası görüşme hakkı kazanacak. GSM yönüne yapılacak aramalar ise tüm vergiler dahil 9 kuruş olarak ücretlendirilecek.
Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin satın aldıkları Arçelik, Beko veya Grundig markalı masaüstü veya dizüstü bilgisayarların faturasını Türk Telekom ofisi veya bayilerine göstermeleri, çağrı merkezinden yapılacak başvurularda ise ilgili alışverişin fatura numarasını vermeleri yeterli olacak.”
Kaynak: www.internethaber.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.