“Bu iş’te bi iş var” başlıyor

Eğlenceli, şaşırtıcı…
“Bu iş’te bi iş var” başlıyor
Best Buy’ın ilk Mavi Tişörtlü ekibi kuruluyor

Dünyanın en büyük tüketici elektroniği perakendecisi Best Buy, gücünü çalışanlarından alan müşteri odaklılık felsefesi ile Türkiye’de perakendenin yüzünü değiştirmeye geliyor.  43 yıllık tarihinde her zaman yenilikçilikten ilham alarak müthiş bir büyüme sağlayan ve Türkiye’ de çalışanların çalışmaktan, müşterilerin alışveriş deneyimlerinden en memnun oldukları marka olmak için yola çıkan Best Buy, Türkiye’de de yepyeni, genç, dinamik ve farklı bir projeye imza atıyor. “BU İŞ’TE Bİ’ İŞ VAR”! Türkiye’deki ilk Best Buy mağazasının İzmir’de açıldığını ve yetenekli, dinamik, çalışmayı seven, teknolojiyi ve eğlenmeyi bilen “Mavi Tişörtlü” takım arkadaşları aradığını duyuran eğlenceli bir online oyun projesi.
buistebiisvar.com
Siteye girenleri üç genç karakter: Mert, Emin ve Aslı karşılıyor. Farklı karakteristik özelliklere sahip olsalar da, her biri iyi iletişim kurabilen, sıcakkanlı ve kendine güvenen gençler. Yalnız tek bir sorunları var: Biraz kafaları karışmış durumda. Her biri kendilerine yöneltilen sorulara kendi inandıkları doğru cevapları veriyor. Doğru cevabı verenin hangisi olduğunu bulmak ise sitenin misafirlerine kalıyor. 3 sorunun da doğru cevabını bulanlar oyunu kazanıyor ve teknolojiye olan ilgilerini Best Buy’da bir kariyer fırsatına dönüştürebileceklerini öğreniyorlar. Bununla da kalmayıp iş başvurularını site üzerindeki linkler yardımıyla gerçekleştirebiliyor ve siteyi ilgileneceklerini düşündükleri kişilerle paylaşabiliyorlar. “BU İŞ’TE Bİ’ İŞ VAR”, 13 Temmuz’da buistebiisvar.com adresinde yayına giriyor ve Türkiye’nin ilk “Mavi Tişörtlü” Best Buy çalışanlarını bulmayı hedefliyor.
Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Meksika ve Avrupa’daki operasyonlarından sonra Türk tüketicileriyle buluşmaya hazırlanan Best Buy; yaklaşık 155 bin çalışanı, 45 milyar dolar cirosu, 13 ülkedeki faaliyeti, sahip olduğu 9 markası ve yaklaşık 4 bin mağazasıyla dünyanın en büyük tüketici elektroniği perakendecisi. Best Buy ‘in bu büyüklüğünün sırrı ise yaptığı her işin odağına insanları; çalışanlarını ve müşterilerini koyması. Best Buy, yeni ve yaratıcı fikirlerin mavi tişörtlü çalışanlarından geldiğinin bilinci ile dünyanın farklı yerlerindeki yaklaşık 4,000 mağazasında çalışan 155.000 çalışanının tecrübelerini dinliyor ve bu tecrübelerden faydalanıyor.
Best Buy Türkiye; mavi tişörtü giymekten gurur duyacak çalışma arkadaşlarını genç, dinamik ve eğlenceli bir proje ile arıyor. Bu müthiş ekibin bir parçası olmak isteyenler buistebiisvar.com  web sitesi üzerinden kariyer.net vesecretcv.com’a yönlendirilecekler, bu siteler üzerinden özgeçmişlerini yollayabilecek, yapılacak ön eleme ile de kariyer günlerinde davet edilecek.
Best Buy Hakkında
Dünyanın bir numaralı tüketici elektroniği perakendecisi Best Buy, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Çin, Meksika  ve Avrupa’daki operasyonlarından sonra artık Türkiye’de. 1966 yılında kurulan Best Buy Co., Inc. yenilikçilikten ilham alarak müthiş bir büyüme sağladı. Best Buy, 45 milyar dolar cirosu, 13 Ülke’deki faaliyeti, sahip olduğu 9 markası, yaklaşık 4,000 mağazası ve 155.000 çalışanı ile dünyanın en büyük tüketici elektroniği perakendecisidir. 43 yıllık tecrübesi, zorluklardan ve değişimden öğrenerek ilerleme felsefesi, dinlemeye, ihtiyaçları tanımlamaya ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik müşteri odaklılık stratejisi, değerlerin yaşatıldığı ve farklı yeteneklerden güç alma yaklaşımı üzerine kurulu şirket kültürü ile Türk tüketicilerinin daha önce karşılanmamış ihtiyaçlarını karşılamak ve Türk tüketicisine mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Daha fazla bilgi için bestbuyinc.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Not: Bu içerik basın bülteni olarak iletişim adresimize geldiğinden dolayı herhangi bir kaynak belirtilmemiştir.. İçerik sahibinin bilgi vermesi durumunda haber sitemizden silinecektir

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.