Datron Mobee ailesinin 3. ferdi Datron Mobee 8.9

Datron, Mobee ailesinin son ferdi Datron Mobee 8.9” modelini pazara sundu. Datron Mobee, hareket halinde olan kullanıcılar için teknoloji ve şıklığıyla öne çıkıyor. Mobee serisi, cazip fiyatı ve çekici özellikleri ile, bildiğimiz dizüstü bilgisayarlara mükemmel bir alternatif.

 

Profesyoneller ve öğrenciler için özel olarak üretilen Datron Mobee 8.9”, yeni teknoloji Via CM-7M işlemci kullanıyor. Piyasadaki diğer netbooklar Intel atom işlemci kullanırken Mobee 8.9” in Via kullanmasının sebebi; Via’nın daha az enerji tüketmesi oldu. Via CM-7M, az enerji tüketerek, 6.5 saate kadar pil ömrünü uzatıyor.

Her zaman taşınabilecek kadar küçük ve sadece 1.1 kg olan Mobee 8.9”, sahip olduğu Wi-fi donanımıyla her yerden internete ulaşabiliyor. Datron Mobee’ nin estetik tasarımı, teknolojik üstünlüklerini gölgede bırakacak kadar iddialı. Parlak piyano siyahı şık tasarımı, öğrencilerin ve çok seyahat edenlerin yanlarından ayırmak istemeyecekleri bir bilgisayar olmaya aday.

Teknik özelliklerine baktığımızda; bu hafif el bilgisayarı, 1.3 mega piksel web kamera, 2 adet 2.0 USB port, ve 3’ü bir arada kart okuyucusu içeriyor (SD, MMC, MS). Yüksek kalite 1024 x 600 çözünürlüğe sahip olması, videoların takılmadan izlenebileceği anlamına geliyor. Video oynatmak gibi yoğun uygulamalarda yaklaşık 4 saat çalışma süresi sağlayan Datron Mobee’nin pil ömrü 6.5 saate kadar çıkıyor.

Datron, kullanıcılarına mükemmel destek hizmeti de sunuyor. 4 kola ayrılmış olan Datron servis hizmeti; evlere servis, ekspres servis, Çağrı merkezi ve Online destek ile Datron kullanıcılarına kusursuz bir servisi hizmeti sağlıyor.
Ürününde çok önemli bir donanım sorunu olmadığını düşünen ve en kısa zamanda tamir ettirmek isteyen Datron kullanıcısı, çok nemli bir tamir gerektirmeyen ürününü ekspres servis noktasına giderek yaklaşık 30 dakika içinde, kahvesini içerek ürününü tamir ettirebiliyor.
Kolaylığa önem veren Datron kullanıcıları ise, 0212 444 0 478’i arayarak “Evlere Servis” hizmetinden yararlanmak istediğini belirtiyor. Datron ile anlaşmalı kargo firmasının personeli, Çağrı Merkezi tarafından adresi alınan Datron kullanıcısına, yanında dizüstü bilgisayar için hazırlanmış olan özel taşıma kutusu ile gidiyor. Bu şekilde kullanıcının evinden alınan dizüstü bilgisayar servise getirilip, işleme konuyor, tamir edildikten sonra, yine kargo ile sahibine teslim ediliyor. Üstelik garanti süresi dolmayan ürünler için bu hizmet ücretsiz.
Türkiye’de en iyi servis hizmeti sunan Datron, kullanıcılara internetten de destek veriyor. Datron kullanıcısı, ürünüyle ilgili danışmak istediği konuları datron.com.tr adresindeki destek hattına yazıyor. Hatta buna gerek kalmayabilir, çünkü Datron’un websitesinde ürün sürücüleri, garanti takibi, arıza takibi gibi bütün bilgilere ulaşılabiliyor. Siz de fiyatı 399 $ olan Datron Mobee 8.9” ile bütün bu avantajlara sahip olabilirsiniz.
Datron modellerini incelemek istiyorsanız www.datron.com.tr siteni ziyaret edebilirsiniz

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.