Dünyagöz Antalya’da

Dünyagöz Grubu Akdeniz Bölgesi’nde hem yerli hem de yabancı hastalar için Dünyagöz Antalya’yı hizmete açıyor.
12.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan Antalya Dünyagöz hem yurt dışından hem de Antalya ve çevresinden gelecek hastalar düşünülerek yapılandırılmış tam donanımlı bir sağlık kompleksidir.
Türkiye’nin cennet mekânı Antalya’da hizmet verecek olan hastane, alanında uzman medikal kadrosu ve en son teknolojisiyle birlikte SGK ile (SSK, ES, 657 devlet memurları ve Bağkur) resmi anlaşmalı olup kapılarını herkese sonuna kadar açık tutacaktır.
Hastanede, Lazer ve genel ameliyathanelerden, hastalıkların teşhisinde büyük önem taşıyan tetkik cihazlarına kadar tüm donanım dikkatle hazırlandı. Göz alanında 19 branş için ayrı departmanların bulunduğu hastanede hastaların yaş gruplarına ve hastalıklarına özel dizayn edilen katlar bulunuyor. Hastalarına sunduğu VIP hizmetleri ile bölgede farkını hissettirecek olan Dünyagöz, tüm hastalarına dünya yemeklerinin sunulduğu restoranları, vale hizmeti, ücretsiz wireless internet erişimi ile özel hizmetin konforunu yaşatacak.
11 farklı dilde hizmet verebilen doktor ve uzman personelin görev yapacağı, en son teknolojilerle donatılmış Antalya Dünyagöz Hastanesi’nin ülkemizin sağlık turizmi potansiyeline de büyük katkı sağlaması bekleniyor. Ülkemize gelecek yabancı hastalar beş yıldızlı tatil programları ile birlikte hem göz sağlıklarına kavuşmanın hem de Antalya’nın eşsiz doğasında geçirilecek güzel bir tatilin mutluluğunu yaşayacaklar. Antalya’nın en önemli otelleri ile yapılan anlaşmalar sonucunda hastalar hem hastanede hem de otelde konaklamaları müddetince alacakları hizmette VIP farkını yaşayacaklar.
Mimarisindeki farklılık ve sunulacak hizmet kalitesiyle hastaneden çok 7 yıldızlı otel konforuna sahip Antalya Dünyagöz teknoloji, teknik donanım ve hekim kadrosu ile sizlere en mükemmeli sunmayı hedefliyor. Hastanemizde bulunduğunuz süre içerisinde siz değerli misafirlerimize konforlu dakikalar dileriz
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.