Dünyagöz ve SGK anlaştı, vatandaş kazandı

SSK, Emekli Sandığı, Bağkur ve 657 Devlet Memurları; Dünyagöz tüm şubeleriyle sizlerle.
Hem yurt içinde hem de yurt dışındaki yatırımlarıyla, hizmetini dünyanın dört bir yanına götüren ve sağlık alanındaki önemli çalışmalarını gün geçtikçe arttıran Dünyagöz Hastaneler Grubu, SGK’ya kapılarını yeniden açtı.
Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük göz sağlığı hizmet grubu olan Dünyagöz Hastaneleri’nin Yönetim Kurulu Başkanı Eray Kapıcıoğlu, Türk halkına müjdeliyor: “Sizi yarı yolda bırakmadık, tüm sosyal güvenlik kurumu hastalarımız için kapılarımızı sonuna kadar açtık.”
Daha önce Sağlık Bakanlığı’nın yüzde 30 fark uygulaması kararı ve devletin göz ameliyatlarına ödediği ücretlerle kaliteli göz ameliyatı yapmanın mümkün olamayacağı için SGK ile yolarını ayırmıştı.
Sağlık Bakanlığı tarafından farkın yüzde 70’e çıkartılması ve bazı ameliyat kalemlerinde azda olsa iyileştirmeye gidilmesi sonucu SGK ile yeniden anlaşan Dünyagöz, yeni fiyat uygulamasıyla ile birlikte kaliteli sağlık hizmetini halka sunmanın gurunu gönül rahatlığıyla yaşıyor.
Sağlık sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden ve paralel olarak dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri Türk halkının yararına sunan Dünyagöz grubu, yürüttüğü bu uygulama ile 365 gün 24 saat hizmet veren ve gözün 19 branşında tüm tedavilerin yapılabildiği hastanelerinden SGK’lı hastaların da faydalanabilmesine olanak sağlıyor.
Dünyagöz Grubu, SGK’lı hastalarına çok uygun fiyatlarla hizmet sunuyor ve kalitesi onaylanmış FDI onaylı merceklerle gerçekleştirilen katarakt ameliyatlarını SGK (SSK, Bağ-kur, Emekli Sandığı) hastalarına sadece 480 TL’ye gerçekleştiriyor.
Dünyagöz Grubu yeni fiyat uygulamasıyla ile birlikte kaliteli sağlık hizmetini halka sunmanın gururu ve gönül rahatlığını yaşıyor.
Kaynak: www.kurumsalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.