Elinizin Çapında Projeksiyon

Büyük video görüntüsü istediğiniz zaman, büyük ekranlara atlamak zorunda değilsiniz, BenQ Joybee GP1 mini projeksiyon cihazına göz atabilirsiniz.
500 dolar değerindeki Joybee GP1 1.4 pound ağırlığında ve 20,000 saat ömrü olan Led lamba içeriyor. Ürün USB arabirim de kullanıyor. Bu cihaz sizin film, fotoğraf ve iş sunumlarınızı sergilemeniz için tasarlanmış.
Küçük cihaz taşıma çantasıyla birlikte geliyor. Fakat ürünün adaptörü, kendisi kadar büyük. Birlikte yanınızda taşımanız biraz zor olabilir. Ürünün kurulumu oldukça kolay birkaç dakika içersinde ürünü çalışır hale getirebiliyorsunuz.
 
Projektör 80 inç çapında görüntü yaratabiliyor. Fakat bu ölçüyü gün içerisinde ummayın. O da bir parça loş bile olsa cihazın zayıf ışık çıkışı yüzünden perdeleri kapalı tutmalısınız. Çünkü parlaklık görüntüyü engelliyor.

Cihazın menüleri anlaşılır ve uzaktan kumanda ile oldukça kolay erişebiliyor. Ürünün üzerinde profesyonel bir PowerPoint sunumu yapamasanız bile bu projeksiyonla karanlık odanızı filmler aydınlatabilir.

Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.