Sony X serisi dijital fotoğraf çerçeveleri

Sony’nin geliştirdiği yeni X Serisi “S-Frame” dijital fotoğraf çerçeveleri kullanışlı özellikleri ile dikkat çekiyor.
Sony’in yeni DPF-X1000 ve DPF-X800 “S-Frame” dijital fotoğraf çerçeveleri, görüntü kalitesi, performans ve tasarımı ile fotoğraf severlerin beklentisini fazlası ile karşılayabilecek bir ürün.
Kullanıcıları Tru-Black LCD ekranları ile kaliteli bir görüntü sağlarken, 4000 fotoğraf saklayabilen 2GB’lık bellekleriyle de çok daha fazla fotoğrafı ürünler ile birlikte kullanmanızı sağlıyor.
 
Tüm X Serisi modellerde yer alan BIONZ görüntü işlemcisi, fotoğrafları son derece ayrıntılı bir şekilde, canlı renkler ve doğal tonlar ile sunuyor. BIONZ görüntü işlemcisi ayrıca büyük resim dosyalarını da kolaylıkla işliyor ve diğer fotoğraf çerçevelerinin zorlandığı en yüksek çözünürlüklü fotoğrafları bile çok kısa bir süre içinde gösterebiliyor.

Modellerde ayrıca BIONZ işlemci tarafından desteklenen Auto Touch-Up (Otomatik Rötuş) özelliği bulunuyor. Bu özellik sayesinde sık rastlanan görüntü hataları ortadan kaldırılıyor. Kırmızı göz, yumuşak netleme, ten lekeleri ve diğer görüntü hataları pozlama düzeltme özelliği sayesinde PC gerekmeksizin düzgün bir görünüm kazandırıyor.
Yeni DPF-X1000 ve DPF-X800 “S-Frame” dijital fotoğraf çerçeveleri opsiyonel Bluetooth adaptörleri ile Bluetooth uyumlu cihazlardan fotoğraf aktarımına olanak tanıyor. Modellerde ayrıca biri flash bellek diğeri fotoğraf yazıcısına bağlanmak için ideal 2 adet USB girişi ve Memory Stick, SD kartları, Compact flash kartlarını ve xD-Picture kartlarını kabul eden çoklu kart yuvası bulunuyor.
Detaylı bilgi için;
www.sony.com.tr
 
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.