En İyi Fiyat Performans Telefonları

Yeni bir telefondan iyi bir performans almak fakat ekonomik bir seçim yapmak isteyen kişiler en iyi fiyat performans telefonlarına yönelmelidir. Bu modellerde uygun fiyatlar ile alabileceğiniz maksimum verimi sunacağından dolayı kullamıda sizi çok daha tatmin edecektir. Özellikle markaların amiral gemilerinde her ne kadar uygun bir performans sunulsa da fiyat açısından ciddi bir dezavantajdır. Bu nedenle de satın alma aşamasında kullanıcılar zorlanabilmektedir. Bütçeyi zorlamamak ve ayırdığınız bütçe ile en iyi cihazı satın almak istediğiniz durumlarda ise en iyi fiyat performans telefonları sizin için kurtarıcı olacaktır.

Samsung Galaxy A50 2019 64 GB 

Samsung Galaxy A serisi orta segment ve ekonomik olarak fiyatlandırılır. A bir telefon serisidir ve iyi bir performans almak adına bu aileyi tercih edebilirsiniz. A serisinin ön plana çıkan modeli ise Galaxy A50 2019 64 GB’dır. 6 GB RAM, 4000 mAh kapasite bu modelin ideal olmasını sağlar.

Samsung Galaxy A30s

Listenin bir diğer telefonun ise Samsung marka bir model. Markanın yeni ön plana çıkan modellerinden olan Galaxy A30s, daha ekonomik bir etiket fiyatına sahip.

Xiaomi Redmi Note 8 Pro 64 GB

Fiyat ve performans bekleme denildiğinde en çok dikkat çeken markalardan bir tanesi olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro modeli ile bu listeye girmeyi başarıyor. Üstelik oldukça uygun bir fiyat ile size çok yüksek bir performans sunuyor.

LG V30 Plus 128 GB

Listede alternatif arayanlar için yer alan LG v30 Plus 128 GB modeli, yüksek kapasitesi ve imkanıyla alternatif yaratıyor. Özellikle sevenler için mutlaka değerlendirilmeli.

Huawei P30 Lite 128 GB

Telefonda Huawei tercih eden kişiler için ise öncelikli değerlendirilmesi gereken model, Huawei P30 Lite 128GB. Farklı renk seçenekleri ve yüksek donanımları ile dikkat çeken model, listenin en çok ön planda olan cihazlarından birisi.

Oppo RX17 Neo 128 GB 

Kalitesi ile son dönemlere damga vurmayı başaran Oppo ise bu alanda yarattığı RX17 Neo modeli ile oldukça dikkat çekiyor. İddialı bir şekilde piyasaya giriş yapmayı başaran Oppo ile bu modeli değerlendirebilirsiniz.

Honor Play 64 GB

Listenin son sırasında ise Honor yer alıyor. Huawei’nin bir alt markası olan ve bu bakımdan Huawei kalitesini kullanıcılarına sunan Honor ile uygun fiyata, yüksek donanımlara sahip olabilirsiniz. Bu markalar, uygun fiyata performans bazlı bir seçim yapmanıza imkan tanımaktadır. Satın alma aşamasında markaların modellerine göz atarak karşılaştırma yapmanız en iyi seçim yapmanızı sağlar.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.