En iyi Türk filmini Turkcell’liler belirleyecek

“En İyi Film” ve “Turkcell İlk Film” adaylarını, Turkcell’liler cep telefonlarından oylayabilecek
Yeşilçam Ödülleri Haber Paketi’ne ücretsiz abone olan Turkcell’liler “En İyi Film” ve Turkcell İlk Film” kategorileri için oy kullanabilecek, aday filmlerin fragmanlarını izleyebilecek ve ödül gecesine katılarak en sevdikleri yıldızlarla tanışma şansına sahip olabilecek.
Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, ana sponsoru olduğu 3. Yeşilçam Ödülleri’nin en iyi filmini, abonelerinin katılımıyla belirliyor.
“Yesilcam” yazıp 8086’ya SMS atan Turkcell’liler, aday filmlerin fragmanlarını ceplerinden izleyerek “En İyi Film” ve “Turkcell İlk Film” kategorilerindeki adaylara oy verebilecek, böylece ödüllerin belirlenmesinde söz sahibi olacak.
Yeşilçam Ödülleri Haber Paketi’ne ücretsiz abone olan Turkcell’liler ayrıca, aday filmleri ve Yeşilçam Ödülleri ile ilgili tüm haberleri cep telefonlarından takip edebilecek.
Telefonlarına gönderilen soruları doğru cevaplayan aboneler; 5-12 Mart tarihleri arasında Beyoğlu Sineması’nda gerçekleştirilecek jüri özel gösterimlerine de katılarak, aday filmleri izleme şansına sahip olacak ve 23 Mart’ta Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi sarayında gerçekleşecek Yeşilçam Ödülleri gecesine davetiye kazanabilecek.
Aday filmler ile ilgili tüm bilgiler, www.turkcellyesilcamodulleri.com sitesinden de takip edilebiliyor.
İlk beşe giren aday filmler, Yeşilçam Ödülleri Jürisi için tekrar gösterimde
Sinema yazarı, yönetmen ve oyunculardan oluşan ön jürinin belirlediği aday filmler, yaklaşık 2500 kişiden oluşan ödül jürisi için tekrar gösterilecek.
3. Yeşilçam Ödülleri Jüri Üyeleri, aday filmleri TÜRSAK Vakfı’nca kendilerine iletilecek giriş kartlarıyla 5-12 Mart tarihleri arasında Beyoğlu Sineması’nda ücretsiz izleyebilecek.
Ödül Töreni 23 Mart’ta
Turkcell’in ana sponsorluğunda, TÜRSAK Vakfı ve Beyoğlu Belediyesi işbirliğinde gerçekleştirilen Yeşilçam Ödülleri’nin her kategorisindeki birinciler, 23 Mart 2010’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda, görkemli bir törenle açıklanacak.
3. Yeşilçam Ödülleri’nde “En İyi Film”, “En İyi Yönetmen”, “En İyi Senaryo”, “En İyi Görüntü Yönetmeni”, “En İyi Müzik”, “En İyi Kadın Oyuncu”, “En İyi Erkek Oyuncu”, “En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu”, “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu”, “Genç Yetenek” ve “Turkcell İlk Film” kategorilerinde verilecek Yeşilçam ödül heykelciklerinin yanı sıra, “En İyi Film” ödülünün sahibi 150 bin TL, “Turkcell İlk Film” ödülünün sahibi ise 30 bin TL’lik para ödülüyle desteklenecek.
Kaynak: www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.