Ateksis, Motion Tablet PC Türkiye dağıtıcısı oldu

Ateksis, ortaklığını devam ettirdiği dünya çapındaki bir çok markaya bir yenisini daha ekleyerek Motion Tablet PC Türkiye Distrubütörü oldu. Mobil Computing’de dünya lideri marka olan Motion Computing, Ateksis ile yaptığı işbirliği sonucu Motion Tablet PC leri Türkiye’de kullanıcılar ile buluşturuyor.
Kağıt kullanımını ortadan kaldıran, bilgiye anında ulaşma ve kaydetme gerektiren sektörler için çözümler üreten Motion Computing, Tablet PC’ler ile verimliliği artırırken, hata oranını düşürmesi dolayısıyla dünyada bir çok ödül almıştır. İnsan ve iş hayatımızı kolaylaştıran, yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen Motion Computing, bir çok ülkede başarılı bir şekilde kullanılmaktadır.
Özellikle hastanelerde kullanılmak üzere geliştirilen hafif, dezenfekte edilebililen IP54 standardlı, dijital kamera, barkod okuyuculu C5 modeli, hastane ortamında otomasyona katkıda bulunurken, doktorlar ve hemsireler icin bilgiye kolay, anında ulaşmayı sağlaması itibarı ile iş verimliliğini artırırken hasta bakımında sık karşılaşılan hata oranlarını da büyük oranda düşürdüğü bir çok araştırma ile ispatlanmıştır.
İnşaat, Üretim, Eğitim, Hizmet sektörü gibi mobil bilgi erişimi gerektiren endüstriler için geliştirilen F5 ve J3400 modelleri, dayanikliliği, tasarımı ve wireless iletişim seçenekleri ile anında bilgi erişimi, kaydı ve analiz kapasitesi ile yoğun ilgi görmektedir. Analiz cihazlarının takılabildiği, müşteriden anında imza, bilgi alinabildiği çözümler ile iş hayatına katkıda bulunan Tablet PC’ler Türkiye’de de yoğun ilgi görmektedir.
Dünya çapında özellikle Amerika ve Avrupa’da geniş kullanım alanına sahip, son teknolojileri sunan Motion Tablet PC ler, Ateksis ile Türkiye’de de kullanıcıya sunulmaya başlıyor. Motion tablet PC ile sizin için mükemmel çözümü seçin!
Kaynak: www.kurumssalhaberler.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.