etohum 17 Kasım’daki “İşim Gücüm Girişim” etkinliğine katılıyor

Etkinlikte “İnternet Girişimcisi Olmak” konulu bir konuşma yapacak olan etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, girişimcilere yeni çağın iş modelleri hakkında bilgi veriyor.
Yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcilerle bu konuda yatırım yapabilecek şirket ve profesyonelleri buluşturan etohum Bahçeşehir Üniversitesi’nde düzenlenen “Global Girişimcilik Haftası” kapsamındaki “İşim Gücüm Girişim” programına katılıyor.
Etkinlikte “İnternet Girişimcisi Olmak” konulu bir konuşma yapacak olan etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, girişimcilere yeni çağın iş modelleri hakkında bilgi veriyor.
İnternet girişimcilerine yol göstererek Türk internet pazarına katkıda bulunmayı amaçlayan etohum, 16-22 Kasım tarihleri arasında düzenlenen “Global Girişimcilik Haftası” kapsamındaki “İşim Gücüm Girişim” programına konuk oluyor. Endeavor Türkiye, JCI İstanbul Şubesi ve CO-OP işbirliğiyle 17 Kasım Salı günü düzenlenecek olan programda “İnternet Girişimcisi Olmak” konulu bir konuşma yapacak olan etohum Kurucusu Burak Büyükdemir, yeni çağın iş modelleri hakkında bilinmesi gerekenleri girişimci adaylarıyla paylaşıyor.
Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampusu Sinema Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “İşim Gücüm Girişim” etkinliğinde Burak Büyükdemir, yeni ekonomiyle ilgili bilgi ve iş fikri sahibi olan girişimcileri işin püf noktaları hakkında da bilgilendiriyor. etohum’un kurulduğu ilk günden bu yana girişimcileri iş fikirlerini gerçekleştirmek üzere harekete geçmeye davet eden Burak Büyükdemir’in konuşması 13:45 – 14:05 saatleri arasında izlenebiliyor.
etohum etkinlikleri hakkında bilgi almak ya da toplantılara katılmak için www.etohum.com adresine girilmesi yeterli oluyor.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.