Football Manager 2010 Basına Tanıtıldı

Futbol sever oyunculara müjde! Artık teknik direktörlük kariyerinize başlayabilirsiniz. Football Manager 2010 tanıtımı gerçekleştirildi.
Sports Interactive imzalı Football Manager 2010 bugün, yani 4 Kasım 2009’da basına tanıtıldı. Bizim de orada olduğumuz toplantıda, oyunun Stüdyo Direktörü Miles Jacobson, bizzat Football Manager 2010’u (FM 2010) basına tanıttı. Yeni görünüşü, eklenen özellikler ve geliştirilen maç motoruna odaklanan toplantıda, Jacobson basın mensuplarının sorularını da yanıtladı.

Oyuna eklenen lig editörü sayesinde, kullanıcılar da FM 2010’da kendi liglerini ya da kupa gibi organizasyonlarını hazırlayabilecek. Konuyla ilgili Miles Jacobson, ilginç bir bilgiyi de bizlerle paylaştı. Henüz birkaç gün önce satışa sunulan Football Manager 2010 için, lig editörünü kullanarak İngiltere’nin 10 ligini de hazırlayan bir kullanıcı, bu dosyayı İnternet’te paylaşmaya başladı.
Oyuna ilginin bu denli fazla olduğunu dile getiren Jacobson, Çin ve İngiltere’den sonra Football Manager’ın en çok Türkiye’de oynandığını da sözlerine ekledi…
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.