Philips, yılbaşında sevdiklerine ne hediye alacağına karar veremeyenler için çok özel bir hediye seçeneği sunuyor.

Bu özel hediyenin adı Philips’in yeni MP3 ve video çalar ürünü olan GoGear Aria. Philips’in yenilikçi FullSound teknolojisine sahip olan GoGear Aria, özgün ses ayrıntılarını sıkıştırılmış müzikte aynen oluşturarak müziği önemli ölçüde zenginleştirmesi ve bu sayede de üstün bir müzik deneyimi yaşamasını sağlaması ile fark yaratıyor. MP3, WMA ve DRM dosyalarını çalabilen GoGear Aria MP3/Video çalar, kusursuz ses için tasarlanmış ve her kulak yapısına uygun yüksek kalite kulaklıkları ile müzik dinleme keyfini bir üst seviyeye taşıması ile beğeni topluyor.
 
Patentli Philips FullSound teknolojisi ile üretilen GoGear Aria MP3/Video çalar, orijinal CD kalitesinde MP3 dinlemenizi sağlıyor.
GoGear Aria MP3/Video çalar, 2 inç renkli geniş ekranı ile yüklediğiniz videoları izleme fırsatı sunuyor. Radyo çalabilme özelliğine sahip Philips, 20 FM radyo istasyonuna kadar önceden kayıt edebiliyor. Not alma ya da hatırlatma amaçlı ses kaydı da yapabilen GoGear Aria MP3/Video çalar, 30 saate kadar kesintisiz müzik keyfi sunuyor.
GoGear Aria MP3/Video çalar USB kablosu ile bilgisayara bağlanarak kolaylıkla şarj edilebiliyor ve bilgisayarınızdaki dosyaları hızla ve kolaylıkla aktarmanıza yardımcı oluyor.
 Kaliteli müzik ve video deneyimini bir arada sunan GoGear Aria MP3 çaların 4 GB hafıza kapasiteli ürünü 199,90 TL, 8 GB hafıza kapasiteli ürünü de 249,90 TL fiyatla satışa sunulmuş durumda.
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.