Garmin nüvifone G60 ve M20

Mobil iletişim cihazları üretmek üzere Asus ile anlaşan Garmin ilk iki modelini duyurdu. Gelecek hafta Barselona’da görücüye çıkacak olan G60 ve M20, mobil navigasyon alanında iddialı olacak.
Navigasyon cihazları üreten Garmin, Asus ile yaptığı işbirliğinin ilk meyvelerini duyurdu. Gelecek hafta Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’inde tanıtılacak olan G60 ve M20, navigasyon ustasının imzasını taşıyan ilk mobil iletişim cihazları. Nüvifone markasıyla uzunca bir zamandır dillerde olan Garmin, sonunda hedeflediği noktaya ulaşmak üzere.

Garmin nüvifone G60, cep telefonundan çok küçük bir navigasyon cihazını andırıyor. Komple bir navigasyon paketi sunan cihaz konum servislerini SMS, e-posta, fotoğraf paylaşma ve sosyal ağlara erişim özellikleri için de entegre bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Cihazın navigasyon hizmetinde adım adım sesli yardım da standart olarak sunuluyor. Linux işletim sistemiyle çalışan cihazda WebKit tabanlı bir internet tarayıcı bulunuyor. 9 cm’lik (3.55 inç) dokunmatik ekran, 3 megapiksel otofokuslu kamera, 4GB bellek ve Wi-fi bağlantısıyla oldukça güçlü bir mobil iletişim cihazı.
kaynak ve devamı için;

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.