HP Yeni Entegrasyon Çözümleriyle Daha Fazla İnovasyon

HP, Yeni Entegrasyon Hizmetleriyle Şirketlerin İnovasyona Ayırdığı Kaynakları Arttırmayı Hedefliyor.
HP, şirketlerin yeni iş uygulamalarını yaygınlaştırmasında çözüm odaklı teknoloji entegrasyonu için “holistic” (bütünsel) yaklaşımını tanıttı. Şirketlerin yeni teknoloji uygulamalarına geçişteki zaman kaybını ve maliyetleri azaltmak için geliştirilen entegrasyon çözümleri, teknoloji yatırımlarının geri dönüşünü; stratejik yönetim gücüyle hızlandırıyor. Kurumsal operasyonların daha hızlı ve düşük riskle gerçekleştirilmesini sağlayarak, verimliliği arttırıyor.
HP Entegrasyon Hizmetleri, 10 yeni çözümü ile en çok karşılaşılan sektörel ve teknoloji tabanlı entegrasyon sorunlarına çözüm getiriyor. Entegrasyon çözümleri; veri transferi, re-lokasyon, bölge planlaması ve proje yönetimi gibi konuları kapsıyor.
Gartner Analistlerinden Ron Silliman: “Organizasyonlar uygulamaların kurum içinde yaygınlaştırılması ve entegrasyonu konusunda taktiksel bir yaklaşım sergilemeye eğilimliler. Daha stratejik ve çözüm odaklı bir yaklaşımı benimsemek kurumları, IT ekosistemlerini işletilmesinde ve IT kaynaklarının optimize edilmesi konusunda bir adım ileri taşıyacaktır” diyor.
Yeni çözümler, HP’nin en ideal iş uygulamaları yaklaşımını destekleyerek, yüksek standartta ve iş gereksinimleri en uygun çözümleri sunabiliyor. Sonuç olarak, HP uzmanları teknoloji kurulumlarında daha hızlı davranırken risk ve maliyetleri de hafifletiyor. Yüksek standartlara sahip bu yeni çözümler, müşteri ihtiyaçları farklılaşsa da en doğru yaklaşımla hizmet vermesine imkan tanıyor. Bunun sonucunda HP uzmanları hızlı, düşük maliyetli ve düşük riskli teknolojileri hayata geçiriyorlar.
HP Veri Merkezi Hizmetleri asbaşkanı Ellen Breen: “Artan sayıdaki transfer, konsolidasyon, sanallaştırma ve taşıma projeleri ile başa çıkmak için teknoloji kaynakları, yönetim entegrasyon ihtiyaçlarına ayrılmış durumda. HP Entegrasyon Hizmetleri’nin çözüm odaklı yapısı, giderek karmaşıklaşan entegrasyon yönetimindeki yükü hafifleterek, IT yöneticilerinin kendi iş konularına ve İnovasyona daha fazla vakit ayırabilmesine imkan sağlıyor.
Bu 10 yeni modellenmiş çözüm:
* Entegre Telekom Çözümü: En düşük seviyede dağılımla teknoloji ya da kullanıcı seviyesinde en etkili çalışma ortamını garanti ediyor. Bu çözüm, kullanıcıların yeni uyarlamalar konusunda kendi standartlarını oluşturuyor. Teknolojik ve yüksek sınıf ortamlarda kurulumun müşterileri en az rahatsız edecek şekilde yapılmasına imkan tanıyor. Bu çözüm müşterileri standartlarına göre ve tasarım değişikliklerine ayak uydurabilecek şekilde tasarlanmıştır.
* Ölçeklenebilir ortam çözümleri Çözümler Esnek entegrasyon ile etkinliği arttırıp maliyetleri azaltılması sağlanıyor. Bulut teknolojisinin kurulumu ya da yoğun sayısal ortamlarda süreçlerin sorunsuz şekilde sürmesinde araçlar sunuyor.
* Sanallaştırılmış Blade Kurulumu Çözümü Şirketlerin daha az kaynakla veri transferi ve sanallaştırma ortamlarını yönetebilmelerine ivme kazandırıyor. Yeni kaynaklarda ortaya çıkabilecek operasyonel riskleri de önceden önlüyor.
* Global Standartta Kurulum Çözümü bölünmüş teknoloji ortamları için özel endüstriyel bir kurulum çözümü ile serbestleştirilmiş kaynaklar ve akıcı süreçler sağlıyor.
* Yazılım İş Ortağı Entegrasyonu Teknolojinin ve yazılım iş ortaklarının projelerinin birbiriyle entegrasyonu için eşsiz ve maliyet etkin entegrasyon sunuyor. Çözüm, fabrika çıkışı konfigürasyonlar ve hızlı bütünleşme için testlerini de kapsıyor.
* Teknoloji Katalog Yönetimi ve Uygulaması Çözümü Şirketlerin tüm veri lokasyonları için hızlı, eşsiz ve güvenli bir yaygınlaşma çözümü sunar. Kullanıcılar, ölçeklenebilir katalogdan kendilerine uygun seçebilir ve HP tedarik zincirinde satın almadan iş tesislerine kadar tüm detaylarla başa çıkar.
* Bölge ofisleri teknoloji güncellemesi Şubelerin yeni teknolojilere geçiş sürecini hızlandırarak daha düşük sahip olma maliyeti ve daha yüksek verimlilik sağlıyor.
* Veri Merkezi Taşıma Çözümü veri merkezlerinin taşınması sırasında oluşabilecek riskleri minimize eder ve proje yönetimi için tek bir kontakt noktası tayin eder. İhtiyaca özel lokasyon tayin etme, planlama ve veri transferi hizmetleri sunar. Proje yönetimi için tek bir nokta tayin ederek merkezlerin taşınması sırasında oluşabilecek riskleri minimize eder.
* Veri Merkezi Teknoloji Yenileme: Veri Merkezi teknolojilerinin yenilenmesi sürecinde maliyetleri düşürürken etkinliği arttırır. Veri transferi için gereken; mevkii, ekipman ve çevresel araçların tümünü bünyesinde toplar.
* Satış Noktası teknolojisi Yenileme: İş sürekliliğini maksimize eder ve müşteri teması olan iş ortamları için idealdir. HP, hareket yönetimi ve son kurulumlar için teknoloji testlerini yaparak saatler harcanmasına engel olur.
Ücretlendirme ve satış
HP Entegrasyon Hizmetleri’ne dünya genelinde kolayca erişilebilir. Fiyatlandırma, gereksinimler doğrultusunda proje bazlı gerçekleştirilir.
Kaynak: www.basinbulteni.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.