HTC, Microsoft Windows Phone 7 Serisi Telefonları Çıkarıyor

Xbox LIVE oyunlar ile Zune müzik ve video servisleri 2010’da HTC telefonlarında olacak
Akıllı telefon tasarımı alanında dünya lideri HTC Corporation, Microsoft’un yeni nesil Windows® Phones ve Windows Phone 7 Serisi telefonlarını bu yılın ilerleyen zamanlarında piyasaya sürmeyi planladığını açıkladı. Devrim niteliğindeki yeni yazılımlar son derece kişisel, uyumlu ve bağlı bir telefon deneyimi oluşturmak üzere web içeriklerini ve uygulamaları bir araya getirerek akıllı telefonlarda yepyeni bir yaklaşım sağlıyor. Bu duyuru ile HTC, Windows Phone liderliğini pekiştirirken müşterilerine mümkün olan en yeni mobil telefon deneyimlerini sunma yönündeki vaadini de bir adım öteye taşıyor.
Mobile World Congress 2010’da duyurulan Windows 7 Serisi akıllı telefonlarda, zarif tasarımın yanı sıra kişilerin web ve uygulamalarda önem verdiği içeriği ortaya çıkaran bütünsel deneyimlerle ayırt edilen yeni bir yaklaşım sunuluyor. Microsoft ilk kez 7 Serisi ile mobil telefonlarda Xbox LIVE oyunları ile Zune müzik ve video deneyimini bir arada sunuyor.
HTC Corporation CEO’su Peter Chou: “Windows Phone 7 Serisi; Microsoft, sektör ve telefonları ile sürekli daha fazlasını yapabilmenin peşinde olan kullanıcılar için önemli bir dönüm noktası. HTC, müşterilerine çok sevdikleri benzersiz HTC deneyimini sunabilmek için Microsoft ile yakın işbirliği içinde çalışıyor. Microsoft kullanıcılardan gelen geri bildirimleri çok iyi dinleyerek akıllı telefon deneyimine güzel, güçlü ve ilgi çekici olan yepyeni ve farklı bir yaklaşım getirdi” diye konuştu.
Microsoft Mobil İletişim Birimi Kıdemli Başkan Yardımcısı Andy Lees: “İnsanlar bugün her zamankinden daha hızlı hareket ediyor, daha fazla öncelikle başa çıkmaya çabalıyor ve tüm bunları yönetebilmek için de teknolojiye yöneliyor. Windows Phone 7 Serisi hayatı kolaylaştırmak üzere web, uygulamalar ve servislerdeki birbiriyle bağlantılı içerikleri tek bir görüntü altında bir araya getirerek görevleri basitleştiriyor. Tüm dünyada Windows telefonları müşterilerimize sunmak üzere mobil telefon teknolojisi ve tasarımında global bir lider olan HTC ile yakın bir işbirliği yapmaktan son derece memnunuz” diye konuştu.
Meltem Demiryonar
Caretta İletişim
Tel: 0216 470 93 43 – 119
Faks: 0216 470 93 46
[email protected]
www.carettailetisim.com
Basın bultenlerinden derlenmiştir

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.