HTC HD MINI İLE, HD2 DENEYİMİ DAHA KOMPAKT BİR TASARIMLA SUNULUYOR

Akıllı telefonlar tasarımlarında dünya lideri HTC Corporation bugün, popüler HTC HD2 deneyimini daha kompakt bir tasarımla sunan HTC Sense tabanlı Windows telefonu HTC HD mini’yi tanıttı. HTC HD mini, benzersiz ve şık tasarımı ile kullanım rahatlığını destekliyor. Telefonun montajında kullanılan hassas tespit elemanları, mobil telefonlarda görülmemiş ince bir işçiliği yansıtacak biçimde dıştan görülebiliyor. Batarya kapağının altında parlak sarı iç yüzeye sahip güçlü tasarım telefon açıldığı anda beklenmeyen bir sürprizle devam ediyor.
HTC HD mini’de, telefonun daha basit ve doğal bir biçimde çalışmasını sağlayarak kişi odaklı bir kullanıcı deneyimi sunan HTC Sense teknolojisi kullanılıyor. Bu teknoloji kişilerin nasıl yaşayıp, iletişime girdiklerini izleyerek ve dinleyerek geliştirilmiş üç temel prensip etrafında yoğunlaşıyor. “Benim Olsun”, “Yakınımda Kal” ve “Beklenmeyeni Keşfet” şeklinde özetlenebilecek bu temel prensip yeni HTC Sense deneyiminin de kilit öğeleri olmaya devam edecek.
HTC HD2 gibi HTC HD mini de kişisel iletişiminizin akıllı bir görüntüsünü sunan ve komple Outlook entegrasyonuna sahip kişi odaklı iletişimi merkez almayı sürdürüyor. HTC’nin hayatınızdaki kişilerle iletişim anlarınızı ses, mesaj, durum güncellemesi ya da e-posta aracılığıyla olmasına bakmaksızın tek bir “kişi görüntüsü” altında gösteren kişi odaklı iletişim yaklaşımı sayesinde HD mini önemli dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla yakın kalmanızı sağlıyor. Cihazda HTC’nin Windows tabanlı Twitter uygulaması HTC Peep de bulunuyor.
HTC HD mini web siteleri, Microsoft®Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri parmağınızın tek bir dokunuşu ile kolayca görüntülemenize, büyütmenize veya yeniden boyutlandırabilmenize olanak tanıyan kapasitif dokunmatik ekrana sahip. Cihaz ayrıca gelen bir çağrıyı cevaplamak veya arama yapmak üzere telefonu elinize aldığınızda ekrandaki yanlış dokunuşları engelleyen yakınlık sensörü de içinde olmak üzere bir dizi sensör içeriyor. Işık sensörü ile görüntü parlaklığı otomatik olarak ayarlanıyor. 3G genişbant bağlantısını destekleyen HTC HD mini, nerede olursanız olun bilgisayarınız veya diğer cihazlar ile kişisel WiFi bağlantısı da sağlıyor. Windows® Marketplace for Mobile (Cep Telefonları için Windows Pazaryeri) aracılığıyla çok sayıda uygulamayı indirerek ihtiyaçlarınıza ve tarzınıza göre HTC HD miniyi daha da geliştirebiliyorsunuz.
HTC Corporation CEO’su Peter Chou: “HTC HD2’ye yönelik talep beklentilerimizin çok ötesine geçti; HTC HD mini, bazı müşterilerimizin HTC HD2 beceri ve deneyiminin daha kompakt bir tasarımda sunulması isteğini karşılamayı amaçlıyor. HD mini ve HD2 modellerinde HTC Sense ile Windows telefonun bütünleştirilmesi sayesinde müşteriler daha şık, biçimli ve kullanımı rahat gelişmiş bir Windows mobil telefon seçeneğine kavuşuyor” diye konuştu.
Bilgi için:
Meltem Demiryonar
Caretta İletişim
Tel: 0216 470 93 43 – 119
Faks: 0216 470 93 46
[email protected]
www.carettailetisim.com
Basın bultenlerinden derlenmiştir

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.