HTC'nin Yeni Windows Telefonu

HTC HD2, yüksek çözünürlüklü 4,3 inç “kapasitif” dokunmatik ekranı ve HTC Sense teknolojisi ile benzersiz bir Windows telefon deneyimi sunuyor.
HTC daha basit, doğal ve kişisel biçimde çalışan, kişileri merkez alan bir müşteri deneyimi sunan HTC Sense’e sahip ilk Windows telefonu HTC HD2’yi tanıttı. Sektöründe öncü, yüksek çözünürlükte 4,3 inç “kapasitif” dokunmatik ekranı ile ultra ince HTC HD2 görsel içeriği daha net, parlak ve zengin hale getiriyor.
Gelişmiş bir yenilikçilik ve tasarıma sahip olan HD2; web siteleri, Microsoft Office dosyaları, PDF belgeler ve resimleri parmağınızın tek bir dokunuşu ile kolayca görüntülemenize, büyütmenize veya yeniden boyutlandırabilmenize olanak tanıyan “kapasitif” dokunmatik ekrana sahip ilk Windows telefon. Cihazın geniş ekranı sayesinde, ekran üzerindeki klavyeyi kullanarak daha hızlı, daha verimli ve doğru yazmak da mümkün oluyor. Qualcomm’un yeni 1Ghz Snapdragon mobil işlemcisini kullanan HTC HD2’nin sunduğu performans artışı; uygulama, video ve oyunların hızını da yükseltiyor.
HD2’nin kullanıcı arayüzünü otomatik olarak parmak dostu bir navigasyon deneyimine dönüştüren opsiyonel bir araç kiti de bulunuyor.
Kaynak ve devamı için:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.