İki cep telefonu bir televizyon

DRV Mobile, R67 ile aktif çift sim kart kullanımının yanısıra hiçbir ücret ödemeden kesintisiz ve sınırsız televizyon izleme imkânı da sunuyor.
Dervişoğulları Şirketler Grubu’nun teknoloji dünyasında hızla büyüyen cep telefonu markası DRV Mobile, R67 ürünüyle ilk kez televizyonlu cep telefonunu çift sim kart ile birleştirdi. İnternet bağlantısı gerekmeksizin ücretsiz olarak TV izlenebilen R67, yüksek görüntü kalitesi ve kolay kullanımıyla, birçok özelliği bir arada sunuyor.

DRV Mobile’ın Yönetim Kurulu Başkanı Ercan Dervişoğlu ve Genel Koordinatörü Murat Güven’in yönetiminde yürütülen Ar-Ge çalışmalarıyla birlikte piyasaya sunulan, çift sim kart teknolojisine sahip televizyonlu cep telefonu R67 ayrıca şık da bir tasarıma sahip.
R67, 250 saat bekleme süresi, 8 saat konuşma süresi sunuyor. Kullanımı oldukça kolay olan R67’nin 240 x 320 piksel dokunmatik ekranı, net görüntü kalitesi sunarken kısa yol tuşları da televizyon seyrederken kanallar arası geçiş kullanımını kolaylaştırıyor.
DRV Mobile R67’de FM radyonuzu kulaklık takmadan telefon üzerinden rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca 2.0 MP kamera, 4x dijital zoom, bluetooth, 1Gb hafıza kartı, handsfree, MP3, MP4, GPRS, WAP, titreşim, ajanda, video kayıt, ses kayıt gibi özellikleriyle de cep telefonu kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
Kaynak:

Önceki İçerikCentrino Nedir?
Sonraki İçerikNokia N810 WiMAX edition
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.