İkinci el otomobilde bir ilk…

Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akın’dan otomobil satışıyla ilgili önemli bir açıklama…
Otokent Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Akın, outlet alıcılarına piyasa koşullarına göre uygun fiyatta otomobil sunmaya çalışacaklarını belirtti.
Akın, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye ve Balkanların en büyük 2, el oto alım satım sitesi özelliğine sahip olduklarını ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdiklerini bildirerek, otokentte yapılacak araç alım ve satışlarında satış garantisi verdiklerini, otomotiv satışlarının en güvenli adresi olduklarını kaydetti.
Giyim sektöründe büyük ilgi çeken ‘outlet’ modasını otomobil sektörüne de yansıttıklarını vurgulayan Akın, ikinci el otomobilde ‘2. El Outlet Günleri’ni başlattıklarını, Otokent’in her zaman yeniliklere hazır olduğunu ifade etti.
İzmirlilere en iyi hizmeti sunmaya devam edeceklerini belirten Akın, şunları kaydetti:
”İkinci el otomobil sektöründe sınırlı sayıda otomobili uygun fiyatlarla halkımıza sunuyoruz. Otomotiv sektöründe yeni bir dönem başlatıyoruz. Outlet alıcılarına piyasa koşullarına göre uygun fiyatta otomobil sunmaya çalışacağız. İzmirlilere bize uğrayıp araçlarımızı görmeden otomobil almayın diyoruz. İkinci el araçlarda yaklaşık 2 bin liraya varan indirimler yapılıyor. Tüm İzmirlileri ve Egelileri Otokent’e davet ediyoruz.”
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.