İphone 6

iPhone 6

Telefon denilince akla ilk gelen markalardan bir tanesi olan iPhone, telefon serileri ile her dönem popüler olmayı başarıyor. Piyasaya sunulmasının üzerinden çok geçmiş olmasına rağmen hala popülerliğini koruyan modellerinden bir tanesi olan iPhone 6, Türkiye’de de milyonlarca kişinin tercih ettiği bir cihaz durumunda.

Apple garantisini kullanıcılara sunan iPhone 6 modeli için sizler de hala satın almaları yapabilirsiniz. Desteğin devam ettiği bu özel cihaz, aynı zamanda iPhone için en çok tutulan modellerden birisi. İnce ekranı, yüksek çözünürlüğü ve kamerada yapılan iyileştirmeler ile birlikte bir telefondan beklenen tüm özellikleri karşılayan iPhone 6 için incehesap en iyi seçeneklerden bir tanesi.

İphone 6 Telefon Özellikleri Nelerdir?

Akıllı telefonlar içerisinde kullanım oranı tüm dünyada oldukça ünlü olan İphone her yeni çıkardığı telefon serisi ile İphone 6 kullanıcılarının hayatını daha fazla kolaylaştırıyor.  İphone 6 kullanım olarak oldukça kolay, ergonomik ve her anlamda işlerinizi bir tık ile halledebileceğiniz bir telefon modelidir. Hız konusunda sıkıntı yaşayamayacağınız bir telefondur. İphone 6 modelinde renk olarak 3 renk bulunur. Bu renkler uzay grisi, siyah ve altın rengidir. Telefon kapasitesi sizlerin telefon kullanım oranlarına göre farklı şekildedir. Sürekli olarak telefon üzerinden video, çeşitli dosya ve belge, fotoğraf gibi durumları sıklıkla kullanıyorsanız 32 GB, 64 GB, 264 GB şeklinde sıkıntı yaşamadan kullanım oranınıza göre tercih edebileceğiniz GB’ler mevcuttur. Telefonu sadece sosyal medya araçları için kullanıyorsanız da 16 GB’lik İphone 6 telefonunu tercih edebilirsiniz.

 

İphone 6 Ekran Özellikleri

İphone 6 ekranları retina HD ekrana sahiptir. Maksimum parlaklık seviyesinde kolaylıkla kullanabilme özelliği mevcuttur. Video, film izlerken çift ekranlı pikseller ile daha kaliteli bir görüntüyü sizlere aktarır. Ön kısmında parmak izine dayanıklı bir yapı vardır. Aynı zamanda yağ tutmayan kaplama vardır.

Son zamanlarda en çok önem verilen kamera özellikleri ile İphone 6 ön plana çıkıyor. Canlı ve kaliteli fotoğraflar çekmek için isteğiniz ile uyum sağlar. 8 megapiksel iSight kamerası vardır. Focus pixel özelliğine sahiptir. Fotoğrafları dilediğiniz gibi otomatik olarak netleştirebilirsiniz. Arka arkaya çekim modu ile farklı fotoğraflar çekilebilirsiniz. Tek dokunuş ile fotoğraf çekerken istediğiniz alanı netleştirebilirsiniz. Güvenlik konusuna çok önem veren İphone parmak izi sensörü ile telefonunuzu güvenle açabilirsiniz. Başka İphone 6 kullanıcılar ile Facetime üzerinden sevdikleriniz ile birlikte görüntülü arama gerçekleştirebilirsiniz. En çok sevilen siri uygulaması ile sadece sesinizi kullanarak telefon rehberiniz üzerinden arayacağınız kişinin ismini söyleyebilir, internet üzerinden hava durumu sorgulaması yapabilir, çeşitli aramaları direkt sesiniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’de uygun fiyatlı iPhone 6

Türkiye’deki ek vergilendirmeler ile birlikte yüksek bir etiket fiyatına sahip olan cihazlarda, incehesap gibi alternatifler bu konuda fırsat yaratıyor. Web sitesinde tüm iPhone 6 versiyonlarını görerek inceleyebilmeniz ve istediğiniz versiyonu piyasa fiyatlarının çok daha altında alabilmeniz mümkün.

iPhone modellerinde özellikle depolama alanı büyük bir önem taşırken her bir versiyon için kolay bir şekilde incelemeyi gerçekleştirebilirsiniz. bu açıdan ihtiyacınıza en uygun olan iPhone 6 serisini seçtikten sonra son olarak renk seçeneği ile birlikte ürünü satın alma işlemlerini tamamlayabilirsiniz Uygun fiyatlarının dışında kişilerin hızlı bir şekilde kargo ile temin edebileceği bu cihazlar çoğu zaman bir mağazaya göre çok daha avantajlı bir imkan yaratıyor. Online olarak yapacağınız incelemeler ile birlikte istediğiniz zaman iPhone modellerine göz atabileceğiniz gibi özellikle dönemsel olarak yapılan kampanyalar da sizlere avantaj sağlayacaktır.

6 serisi ile birlikte donanım açısından büyük iyileştirmeler yapan Apple, performansta kullanıcıları tatmin etmeyi başarıyor. Üstelik parmak izi okuyucusu gibi güvenlik açısından tüm özelliklere sahip olan cihaz, bu bakımdan da kullanıcıları tatmin edecek seviyede. Bu modeli düşünmenize rağmen sitede bu modele alternatif olarak en çok satışı gerçekleştirilen telefon modellerini görerek inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.