Kamil Koç Puan Sorgulama

Yerli otobüs firmaları hizmet kalitelerinin geliştirilmesi için gerekli adımları atmaktan geri durmamaktadır. Geçtiğimiz 10 yıl içinde aktif edilen fikirler, müşteri odaklı hizmetin de artması anlamlarına geliyor. Kamil Koç şehirlerarası otobüs hizmetleri şirketi de, müşterilerine özel kampanyalar yürütüyor. Bu kampanyalardan biride, Bumerang sisteminde takip ediliyor.

Bumerang adı verilen sistem, Kamil Koç yönetimi tarafından geliştirilen sanal bir yönetim panelidir. Kişiye ait şifre ve kullanıcı adı olan sistemde, yolcular bilet ayırtma, bilet alma ve yolcu bilgileri gibi bilgileri kontrol edebiliyor.

İndirimli bilet almak isteyen yolculara özel avantajlar da yine Bumerang servisi aracılığıyla müşterilerle paylaşılıyor. Bumerang sisteminde yolcular, edindikleri para puanları biriktirerek, biriken puanlarla ücretsiz seyahat fırsatı yakalıyor.

Bumerang’ a Nasıl Üye Olunur?

Kamil Koç firması tarafından geliştirilen sistem olan Bumerang’ a üye olarak, her seyahati kazanca dönüştürebilirsiniz. Özellikle sürekli seyahat yapan yolcuların bu uygulamadan kazançlı çıkacakları anlaşılıyor.

Seyahat ettikçe deyim yerindeyse bereketlenen sistem Bumerang’ a Kamil Koç resmi web sitesinde bulunan Bumerang’ a kayıt ol seçeneği kullanılarak üye olunabilir. Seçeneği tıklayan kimseler, kendilerine ait, TC Kimlik Numarası, Ad ve Soy Ad, cinsiyet, doğum tarihi ve telefon numaralarını girmek zorundadır. Girilen verilerin ardından, kullanıcıya özel şifre belirlenir. Ardından da üyelik aktivasyonu gerçekleştirilerek, kazandıran seyahate merhaba denilir.

Bumerang Sisteminde Neler Var?

Bumerang sistemi, özgün olarak, başka hiçbir sayfaya gerek duymaksızın pek çok farklı işlemi gerçekleştirmenize olanak tanır. Kullanıcılar, Bumerang sistemi sayesinde sırasıyla şu işlemlerden yararlanabiliyor;

  • Para Bum Puan sistemi sayesinde, ödeme kolaylığı ve 3D güvenli ödeme sistemi bulunur,
  • Yolculuk sıklığınız değerlendirilerek, artan oranda avantajlı tarifelerden kişiye özel tekliflerle yararlanma fırsatına kavuşursunuz,
  • Gidiş ve dönüş biletlerini Bumerang sistemi üzerinden almanız halinde, ekstra para puan sisteminize otomatik olarak tanımlanır,
  • Online bilet alımlarınızı teşvik etmek amacıyla, daha fazla para puanın hesabınıza yansıdığına şahit olabilirsiniz,
  • Ailece alınan biletlerle birlikte kazancınızı katlayabilirsiniz. Aile üyeliği yapan yolcular, ortak hesaplarında daha hızlı para puan biriktirmenin ayrıcalığını yaşayabilir,
  • Biriken para puanlarınızı yeni yolculuklarda özgürce kullanmanın keyfine erişirsiniz. Ayrıca Bu puan sistemini, hediye kataloğunda bulunan özel ürünler içinde rahatlıkla kullanma fırsatı sunuluyor.

Bumerang sisteminde biriken toplam hediye para puanlarınızı anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Öğrenci ya da çalışanlar olarak, düzenli alışverişlerden deyim yerindeyse bıktınız mı? Kesenize bir tutam katkı sunacak bumerang sistemi, Kamil Koç kalitesi ile birlikte sizler için geliştirildi.

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.