Kingston'dan SSDNow V+ Serisi

Kingston, SSDNow serisine daha yüksek IOPS ve daha fazla okuma/yazma hızına sahip yeni ürününü ekledi.
Var olan sistemlerinin ömrünü uzatmak isteyen kurumsal şirket çalışanları için geliştirilmiş olan SSDNow V+ Serisi, 256 GB’a kadar ulaşan hafızası, daha yüksek IOPS (saniyede veri giriş – çıkış hızı) ve sıradan hard disklere kıyasla daha fazla okuma yazma hızı sağlıyor.
 
Verimlilik ve performansa daha fazla önem veren yazılımcılar, bilgi-işlemciler, bilişimciler ve kurumsal şirket çalışanları için ideal bir ürün olduğunu söyleyen SSDNow yöneticisi Ariel Perez, kapasitesi artırılmış SSDNow V+ kullanıcılarının, daha geniş bir hafızayla ve uygulama hızını arttıran daha yüksek bir IOPS ile daha üretken olacaklarını da dile getirdi.
Standart SATA ara yüzüne sahip olan ürün, hareketli hiçbir parçaya sahip olmadığından daha dayanıklı ve sıradan hard disklere göre çok daha az ısı yayıyor.
SSDNow V+, 64GB, 128GB ve 256GB’lık versiyonlarıyla şimdilik sadece ABD’de, 64 GB’lık versiyonu ise dünya çapında piyasaya sürülmüş ve daha yüksek hafızalı versiyonları da kısa süre sonra tüketiciler ile buluşacak.
 
SSDNow V+ hakkında daha detaylı bilgi için;
www.kingston.com
Kaynak: www.potkal.com

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.