Toshiba'nın Yeni Multimedya Dehası

Satellite serisine yeni katılan 16” Satellite A500 notebook, günümüzün ihtiyaçları doğrultusunda geniş multimedya özellikleri ile fark yaratıyor.
Satellite A500 ile kullanıcılar, her yerde film izlemenin, televizyon seyretmenin yada oyun oynamanın tadını çıkartacaklar. Multimedya özellikli ürün, 16:9, 1366×768 piksel çözünürlüğe ulaşan 16″ HD Toshiba TruBrite ekrana sahip. Entegre TV alıcısı ile DVB-T üzerinden yayınları seyretmek, HD özellikli Web kamerası ile video çekmek veya Harman Kardon stereo hoparlörler ile müzik dinlemek kullanıcıya farklı bir deneyim kazandırıyor.
Satellite A500 iki farklı tasarıma sahip. İlk modelde menteşeler ve diğer bağlantı noktaları gümüş rengi iken, diğer modelde krom malzeme kullanılmış.
 

Satellite A500’ün teknik özelliklerini öğrenmek için buraya tıklayın.
 
Satellite A500’ün klavyesinde nümerik bir tuş takımı bulunuyor. Buna ek olarak desteklediği REGZA-Link özelliği sayesinde, Toshiba Regza TV’lerin uzaktan kumandaları ile kontrol edilebiliyor.
Toshiba CEC özelliğini, HDMI destekli notebook’lara yerleştiren ilk üretici olma özelliğini taşıyor. CEC uyumlu bir çok ürünü (notebook, dvd, uydu alıcısı) tek bir kumanda ile kullanılabilmekte.
Satellite A500 entegre DVD multi drive, 5-in-1 medya kart girişi, USB 2.0 ara yüzü ve eSATA/USB kombo desteği ile birlikte kapalı konumdayken bile şarj işlemini yürütebiliyor.
 Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.