MersaSistem, ZyXEL’in Türkiye distribütörü oldu!

Dünyanın lider teknoloji sağlayıcılarından biri olan ZyXEL, Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtım şirketlerinden MersaSistem ile distribütörlük anlaşması imzaladı.
ZyXEL ürünlerinin Türkiye çapında daha çok müşteriye ulaştırılmasını sağlayacak olan anlaşma, her iki şirketin de 2010 yılı hedefleri açısından büyük bir öneme sahip.
Bağlantı çözüm ve teknolojileri alanında dünya çapında lider teknoloji markası ZyXEL, Türkiye’nin önde gelen teknoloji dağıtım şirketlerinden MersaSistem ile imzaladığı distribütörlük anlaşmasıyla Türkiye’deki dağıtım ağını genişletiyor. Geniş ürün ailesine sahip olan ZyXEL, küçük işletmelerden büyük organizasyonlara, iletişimin tüm alanlarında çözümler sunuyor.
Geniş bant DSL çözümleri, ağ anahtarları, internet güvenlik çözümleri, profesyonel WLAN ekipmanları, NAS, 3G, WiMax ve merkezi ağ yönetim sistemleri gibi pek çok çözümü bir arada sağlayabilen ZyXEL, MersaSistem ile gerçekleştirdiği anlaşmayla daha geniş alanda ve farklı seçeneklerle bayi ve çözüm ortaklarına ulaşmayı hedefliyor.
ZyXEL İletişim Teknolojileri A.Ş. Genel Müdürü Vefa Tarhan anlaşma ile ilgili olarak şunları söyledi: “MersaSistem büyük bir organizasyon ve dünya çapında isim yapmış çok değerli markaların Türkiye’de dağıtımını başarıyla yapmakta. MersaSistem ile güçlü bir işbirliği içinde çalışmayı ümit ediyoruz. İmzaladığımız anlaşmanın, ZyXEL ürünlerinin Türkiye’nin dört bir yanındaki ZyXEL müşterilerine en iyi şartlarda temin edilmesine büyük katkı sağlayacağına inanıyoruz. İşbirliğimizin tüm MersaSistem müşterilerine ve ZyXEL iş ortaklarına hayırlı olmasını diliyorum.”
Anlaşmayla ilgili olarak MersaSistem Pazarlama Grup Müdürü M. Fatih Erünsal ise şu açıklamayı yaptı: “Son dönemde hızlı bir büyüme trendi yakalayan şirketimiz MersaSistem’in farklı kategori ve markalardaki başarılı performansı artarak devam etmektedir. İşte yakaladığımız bu başarıları ZyXEL gibi alanında önemli farklılıklar taşıyan bir marka ile perçinlemek arzusu içerisindeyiz. 2010 yılının ilk günlerinde varılan anlaşmanın her iki tarafa da kazanım sağlamasını diliyorum.”
Kaynak:

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.