Motorola EM25 ROKR

Motorola’nın müzik odaklı ROKR serisine yeni katılımcılar var: Motorola EM25 ROKR, EM28 ROKR ve EM30 ROKR. Motorola E8’in başı çektiği ROKR serisine yeni gelen üç katılımcı da görünüm açısından bu modelden kendine birşeyler katmış. Üç modelin de değişik tipte gelmesi (kayan kapak, kapaklı ve bar) Motorola’nın müzik tutkunlarına önem verdiğinin bir göstergesi.
Kayan kapak tasarımındaki Motorola EM25 ROKR, çift bant GSM/GPRS desteği veriyor. CrystalTalk ile gürültülü ortamlarda ses kalitesini artıran telefonda tek tuşla müzik uygulamasına erişmek mümkün. Stereo Bluetooth ve standart 3.5mm kulaklık çıkışı bir müzik telefonu için olması gerekenler. Motorola açıklamasına göre telefondan 11 saat kesintisiz müzik dinlenebiliyor.

Kamera çözünürlüğünde zayıf kalan ROKR EM25’de 1.3MP kamera var. Modelde kart yuvası tipi olarak microSD yer alıyor. RDS özellikli FM Radyo (radyodan kayıt ve FMShare ile favori istasyonların paylaşımı), 1.8-inç TFT ekran, 101 x 46 x 13.9-mm ve 90 gram ağırlık telefonun özelliklerinden.
Motorola EM25 ROKR, Ağustos-Eylül ayında satışa çıkacak
Kaynak:
 

Önceki İçerikSony Ericsson T700
Sonraki İçerikMotorola EM30 ROKR
PAYLAŞ
CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.