Motorola EM30 ROKR

Motorola’nın müzik odaklı ROKR serisine yeni katılımcılar var: Motorola EM25 ROKR, EM28 ROKR ve EM30 ROKR. Motorola E8’in başı çektiği ROKR serisine yeni gelen üç katılımcı da görünüm açısından bu modelden kendine birşeyler katmış. Üç modelin de değişik tipte gelmesi (kayan kapak, kapaklı ve bar) Motorola’nın müzik tutkunlarına önem verdiğinin bir göstergesi.
Monoblok yapıdaki Motorola EM30 ROKR, Motorola’nın ModeShift olarak adlandırdığı morphing tuş takımına sahip. ModeShift ile müzik modunda tuşlar kırmızı yanıp müzik fonksiyonlarını yerine getirirken telefon modunda tuşlar mavi renge bürünüyor ve bildiğimiz klasik dizilimine dönerek nümerik görevini yapıyor.

RDS özellikli FM Radyo, Windows Media Player 11 ile uyum, stereo Bluetooth (A2DP) ve 3.5mm kulaklık çıkışı Motorola EM30 ROKR’ı iddialı bir müzik telefonu yapıyor.
Dört bant GSM/GPRS/EDGE ağ desteği sunan telefonda görüşmelerde ses kalitesinin artıran Motorola CrystalTalk teknolojisi var. Otomatik odaklama yapabilen 2 megapiksel kameraya sahip ROKR EM30 ile 8GB’a kadar microSD kart kullanmak mümkün. 3G desteği bulunmayan telefonun bu kesintisi fiyatına olumlu yansıması için düşünülmüş olacak.
Kaynak:
 

CEVAP VER
Lütfen yazınızı giriniz.
Lütfen adınızı buraya giriniz.